Wojciech Sumliński w Londynie o “Powrocie do Jedwabnego” [WIDEO]

Red. Wojciech Sumliński zawitał do Londynu, po wizycie w Cambridge, w niedzielę 23 lutego. Zjawił się w Klubie Orła Białego na Balham na zaproszenie stowarzyszenia Polska Niepodległa Londyn, z długo oczekiwanymi książkami “Powrót do Jedwabnego” i “Rozprawa”.

Autorzy “Powrót do Jedwabnego” to Wojciech Sumliński, Ewa Kurek i Tomasz Budzyński. W przygotowaniu jest tłumaczenie na język angielski a równolegle powstaje film pod tym tytułem, także z napisami po angielsku. Red. Sumliński opowiada o zatrzymaniu ekipy filmowej na granicy USA – przesłuchanko na 12 godzin i ostrzeżenia. Także i o premierze książki w Polsce – 5 lokali pod rząd skasowanych w ostatniej chwili pod naciskiem Żydowskiej Gminy. Bo temat jest zakazany i prawdopodobnie istnieje “czarna lista”, na której widnieje też Witold Gadowski.

Kłamstwa Grossa w “Sąsiedzi” są dokładnie analizowane, na podstawie nieobecnych “świadków”, z tym, że ta fałszywka rozeszła się na cały świat, uwiarygodniona przez “przepraszam za Jedwabne” przez Kierana, Kwaśniewskiego i nawet biskupów, promowana przez przedsiębiorstwo Holocaustu tworząc wizerunek Polaków, jako nazistów – i w oczach świata jest to polska zbrodnia na Żydach, wykorzystywana do tzw. roszczeń bezspadkowych. Dowiadujemy się też, że według tych narracji Powstania Warszawskiego w 1944 nie było – było tylko Powstanie Żydów.

“Rozprawa” – autorzy to Wojciech Sumliński, Jarosław Pieczonka, Tomasz Budzyński i Jacek Wrona. Jarosław Pieczonka, agent, policjant, udający gangstera, celebryta, nawrócony z “ciemnej strony mocy” – odsłania rzeczywistość polską podczas odbywania wyroku więziennego za wpis na Facebooku.

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

REKLAMA/Advertisement