Wasiukiewicz: Fanpejdż Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest na Facebooku na szczególnych prawach

Przestępca Rafał G. (skazany prawomocnym wyrokiem na 2 lata więzienia) z tzw. Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, z którym współpracuje m.in. Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, przed sądem zeznawał, że nie wie kto prowadzi fanpejdż Ośrodka na Fb i że on nie ma nawet konta na Fb. Ten sam przestępca poprzez swój oficjalny profil, którego oczywiście nie prowadzi, śle podziękowania dla TVN.

Bawicie się dobrze? No to dalej….

Cóż, fanpejdż tego Ośrodka jest na Facebooku na szczególnych prawach pomimo tego, że łamie wszelkie możliwe Standardy społeczności Facebooka i łamie polskie prawo. Administracja Fb go nie zamyka, pomimo tego, że Ośrodek prześladuje i nęka użytkowników Facebooka poprzez publikację ich wizerunków, a Fb o bezpieczeństwo użytkowników rzekomo dba.

Natomiast fanpejdż Dziennika Narodowego, czyli fanpejdż zarejestrowanego w Polsce tytułu prasowego, został przez ludzi, którzy ochraniają fanpejdż Ośrodka, usunięty. Ale kasę Fb wcześniej za reklamy na fanpejdżu Dziennika Narodowego brał przez wiele miesięcy i zachęcał do kupowania dalszych reklam na tym fanpejdżu.

I to są prawdziwe Standardy Fb ??????

Wszystkich którzy mają konto na Twitterze zapraszam do “obserwowowania” mnie na TT https://twitter.com/WasiukiewiczJ , ponieważ powoli, ze względów bezpieczeństwa (o czym wkrótce), będę się ewakuował z tej platformy antyspołecznościowej 🙂 o ile w ogóle nie zamkną mi wcześniej kolejnych stron i nie usuną mojego prywatnego profilu, wiec nie będę się wówczas musiał ewakuować.

REKLAMA/Advertisement

Jerzy Wasiukiewicz

Jerzy Wasiukiewicz – rysownik satyryczny, dziennikarz, publicysta. Członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Współzałożyciel i redaktor Dziennika Narodowego.  Jerzy Wasiukiewicz na Facebooku