“Trzeba dokładnie poukładać części dziecka, choć to makabryczne. Musisz poskładać dziecko z powrotem” [WIDEO]

W wyświetlanym obecnie w konach filmie “Nieplanowane” ginekolog dr Anthony Levatino gra lekarza pracującego w Planned Parenthood, której celem jest propagowanie kompleksowej edukacji seksualnej, szerokiego dostępu do legalnej antykoncepcji i aborcji. Organizacja jest również operatorem jednej z największych sieci klinik oferujących zabiegi związane z aborcją, antykoncepcją oraz diagnostyką chorób wenerycznych.

W momencie ukończenia szkoły medycznej dr Levatino był zdecydowanie zwolennikiem tzw. przerywania ciąży. Jednak po tym, jak jego adoptowana córka została zabita przez potrącenie samochodem w 1984 r., zmienił zdanie na temat aborcji. Jest dobrze znany ze swoich wywiadów na temat aborcji, a także zeznań w amerykańskim kongresie w sprawie procedur aborcyjnych.

REKLAMA/Advertisement

– Skończyłem z aborcją… po raz pierwszy w mojej karierze po tylu latach i tych wszystkich aborcjach, patrzyłem… i nie widziałem tego “wspaniałego” prawa do wyboru. Nie widziałem, jak wspaniałym lekarzem jestem pomagając kobiecie z jej problemem. Nawet nie widziałem 800 $ gotówki, którą właśnie zarobiłem w 15 minut. Wszystko, co widziałem, to czyjś syn lub córka – zwierzył się w wywiadzie.

Na początku przestał robić aborcje w drugim i trzecim trymestrze ciąży, a ostatecznie całkowicie się od nich powstrzymał. W swojej karierze wykonał ponad 1200 aborcji.

REKLAMA/Advertisement

Dr Levatino jest bohaterem instruktażowych filmików, na których zaprezentowano przebieg aborcji w każdym trymestrze.

.

REKLAMA/Advertisement

.

– Kiedy przeprowadza się takie aborcje, trzeba dokładnie poukładać części dziecka, choć to makabryczne – wyjaśnia. – Musisz „poskładać” dziecko z powrotem. Upewnić się, że niczego nie brakuje, że masz dwie ręce, dwie nogi i inne części. Jeśli tego nie zrobisz, twoja pacjentka wróci z infekcją, krwotokiem lub martwa. Więc dokończyłem tę aborcję.

za: cbn.com