Trzaskowski: “Bardzo wielu wyborców Krzysztofa Bosaka podchodzi do mnie po wiecach wyborczych”

– To są postulaty, które są mi bardzo bliskie. I tym się różnię od swojego kontrkandydata, że ja rozmawiam z obywatelami w sposób całkowicie otwarty. Bardzo wielu wyborców Krzysztofa Bosaka podchodzi do mnie po wiecach wyborczych i zadaje mi te pytania i ja im jasno odpowiadam, że są takie rzeczy w których się nie zgadzamy, a są takie rzeczy, dotyczące właśnie pomocy przedsiębiorcom, czy walki z opresyjnym państwem PiS i walki z tym upartyjnieniem państwa, z którymi ja będę walczył i które biorę pod uwagę i wpisuje do swojego programu – powiedział na wiecu wyborczym w Częstochowie Rafał Trzaskowski, cytowany przez Onet.

Wcześniej kandydat KO, który wcześniej pogardliwie wyrażał się o Marszu Niepodległości, deklarował że tym razem mógłby zjawić się na nim.

REKLAMA/Advertisement

–  Ja mówiłem jasno. Jeżeli będzie Marsz Niepodległości, który nie będzie wykorzystywany politycznie i nie będzie na nim scen, jakie widzieliśmy lata temu, prawdziwych patriotów, to chętnie wezmę w nim udział – mówił Rafał Trzaskowski w “Gościu Wydarzeń”.