Tajne spotkanie polsko-izraelskie potwierdzone?! Szokujące informacje posła Winnickiego [WIDEO]

W czasie dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego podał szczegóły wizyty delegacji izraelskiej, która rzekomo miała zostać odwołana i taki komunikat wydał 12 maja wieczorem polski MSZ. Mimo takich twierdzeń izraelska ekipa pojawiła się jednak w Polsce 13 maja, a informował o tym dziennikarz “Do Rzeczy” Marcin Makowski, który również podał, że celem wizyty były roszczenia żydowskie.

Poseł Robert Winnicki powołując się na “wysoce wiarygodne” źródła poinformował, że w czasie tego spotkania doszło do rozmów polskich władz z przedstawicielami Izraela. Spotkanie miało odbyć się w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Emowie i uczestniczyli w nim: wiceminister kultury Jarosław Sellin, senator Adam Bielan, sekretarz premiera Andrzej Pawluszek i wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk. Szokuje, że w rozmowach miał brać udział … Jonny Daniels.

REKLAMA/Advertisement

Poseł Winnicki dodał, że nie zna nazwisk urzędników ze strony izraelskiej i poinformował, że złożył w tej sprawie interpelacje do premiera, szefa MSZ i ministra-koordynatora służb specjalnych. W swoim piśmie parlamentarzysta zadał następujące pytani: Czy delegacja izraelska faktycznie przyleciała do Polski? Czy doszło do spotkania z przedstawicielami polskiego rządu? Jeśli doszło, to dlaczego komunikat MSZ temu przeczył? Czy spotkanie miało miejsce w siedzibie ABW w Emowie? Jaki był temat rozmów? Czy podejmowano temat roszczeń majątkowych? Jakie było stanowisko strony polskiej w tej sprawie? Jaki był skład delegacji izraelskiej? Jaki jest dalszy harmonogram takich spotkań? Czy rząd zamierza przedstawić w tej sprawie kompleksową informację dla polskich obywateli?

REKLAMA/Advertisement

Rząd PiS spotkał się z delegacją rządu Izraela!? Składamy interpelację!

Delegacja z Izraela jednak spotkała się z przedstawicielami polskiego rządu ws. roszczeń środowisk żydowskich? #Konfederacja składa interpelację w sprawie!

REKLAMA/Advertisement

Gepostet von Konfederacja am Freitag, 24. Mai 2019

za: wprawo.pl