Sumliński: Kiedy za aferę marszałkową odpowiedzą łotr Bronisław Komorowski i jego pomagierzy z WSI? [WIDEO]

– Pytanie: czym powinien być taki oto news: płk A. Lichocki rozpoczął (nareszcie!) odbywanie więziennej kary w związku z Aferą Marszałkową? Odpowiedź: dobrym początkiem. Bo jako najsłabsze ogniwo przestępczej szajki, płk Lichocki został rzucony na pożarcie – komentuje na Twitterze doniesienia o rozpoczęciu czteroletniej odsiadki za udział w tzw. aferze marszałkowej przez byłego pułkownika Wojskowej Służby Wewnętrznej i Wojskowych Służb Informacyjnych Aleksandra L. dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński.

– Kiedy za tę sprawę (i nie tylko!) odpowie przed sądem prezydent – łotr Bronisław Komorowski i jego pomagierzy: Paweł Graś, Krzysztof Bondaryk (b. szef ABW) ich koledzy z WSI i inni szubrawcy na wysokich stołkach którzy wciąż pozostają poza zasięgiem wymiaru sprawiedliwości? – dodaje Sumliński.

Sumliński i były oficer byli oskarżeni o to, że od grudnia 2006 r. do 25 stycznia 2007 r., powołując się na wpływy w Komisji Weryfikacyjnej ds. likwidowanych wówczas WSI, podjęli się pośrednictwa w pozytywnej weryfikacji Leszka T. – b. oficera komunistycznej Wojskowej Służby Wewnętrznej, a następnie WSI. Sąd uwolnił ostatecznie od zarzutów dziennikarza, natomiast nie miał wątpliwości co do winy L.

Tak o aferze marszałkowej mówił w maju 2017 r. red. Wojciech Sumliński.

Książki W. Sumlińskiego zakupić można na stronie sumlinski.com.pl KLIK!!!!

REKLAMA/Advertisement