Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT. Cel to ustawowy zakaz tzw. parad równości

– Ruch LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Promocję swoich pomysłów ruch ten przeprowadza manifestując w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa – informuje na swojej stronie internetowej Fundacja Życie i Rodzina.

– Projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym. Strategia wprowadzenia tzw. „równości małżeńskiej” w Polsce zaplanowana i rozłożona w czasie do 2025 r. zakłada jeden główny cel: umożliwienie zawierania ślubów jednopłciowych oraz przyznanie parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci. Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości. Fundacja Życie i Rodzina jest przekonana, że tylko aktywność obywateli może zapobiec rozkładowi porządku moralnego, jaki od dziesiątek lat ma miejsce w Europie Zachodniej. Dlatego organizuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą #StopLGBT, której celem jest zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast – czytamy.

REKLAMA/Advertisement

Jak zawsze w takich przypadkach, niezbędne jest zebranie min. 100 tysięcy podpisów.

– Już wkrótce udostępnimy pełną treść projektu ustawy o zakazie marszów równości którą przedstawimy parlamentarzystom. Może ona zmienić bieg wydarzeń w Polsce, powstrzymać rozpędzoną ideologiczną machinę skierowaną w nasze rodziny i w przyszłość młodego pokolenia – oświadczył Krzysztof Kasprzak, członek zarządu  Fundacji.

REKLAMA/Advertisement

W najbliższych dniach na ulicach polskich miast pojawią się wolontariusze, zachęcając do podpisania projektu ustawy. Informacje będą na bieżąco pojawiać się na www.zycierodzina.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji ŻiR.