Zachodniopomorskie: Obcokrajowiec zamordował matkę i dwoje dzieci, potem popełnił samobójstwo.

Cztery ciała znaleziono wieczorem w mieszkaniu w Pyrzycach, w województwie zachodniopomorskim. Nieoficjalne informacje podawane przez lokalne media mówią, że jedną z ofiar jest mężczyzna, który może być zabójcą pozostałych.

– Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Przedstawicielka śledczych dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci i biegły zajmujący się medycyną sądową.

REKLAMA/Advertisement

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku podejrzenia popełnienia zbrodni zabójstwa – podkreśliła prokurator Biranowska-Sokalska. Za ten czyn grozi najwyższa kara wymierzana przez polski wymiar sprawiedliwości – dożywotni pobyt za kratkami.

Zdaniem lokalnych mediów, wśród ciał są zwłoki mężczyzny, który miał popełnić wielokrotne zabójstwo, a następnie targnąć się na własne życie. Pozostałe ofiary to kobieta i dwoje dzieci. Ostatnie z dzieci zdołało uciec, przebywa pod opieką psychologów.

REKLAMA/Advertisement

Media już identyfikują mordercę jako partnera matki dzieci – miał on być obywatelem Hiszpanii.

za: polsatnews.pl

REKLAMA/Advertisement