Pudzianowski o homoseksualistach: Gdy obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało czy buzi sobie dawało… [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski oraz mistrz olimpijski i świata w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki zawalczą dzisiaj wieczorem w przedostatniej walce w obywającej się w Łodzi gali KSW 47. Wczoraj Pudzian udzielił wywiadu Andrzejowi Kostyrze– dziennikarzowi i komentatorowi sportowemu, specjalizującemu się w boksie i futbolu amerykańskim. Od listopada 2017 r. prowadzi on kanał na YouTube o tematyce bokserskiej – KOstyra SE i to właśnie tam wyemitowano ten materiał.

Oprócz kwestii związanych z samą walką i doświadczeń związanych z przekwalifikowaniem się na mieszane sporty walki (MMA), red. Kostyra zapytał mistrza o jego stosunek do wypowiedzi Zofii Noceti-Klepackiej, która niedawno skrytykowała Warszawską Kartę LGBT+.

REKLAMA/Advertisement

– Jestem tolerancyjny dla tych ludzi. Jest to normalny człowiek, taki sam jak ja. Ale nie lubię i nie akceptuję obnoszenia się z tym wszystkim. Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie dwóch panów, metr ode mnie, będzie się obściskiwało czy buzi sobie dawało, to powiem brutalnie: Wypier… wszego maja! Mówię to tak delikatnie, dlatego, że takiego czegoś nie toleruję, ani nie zaakceptuję. Albo ja wyjdę, albo oni wyjdą – stwierdził Pudzian. – Żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać Zachodu. Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoją kulturę, Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjmy w takim środowisku w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji, tam się możecie całować, bzykać na ulicach, na ławkach i róbcie co chcecie. Dla mnie to mogą sobie tam nawet na ulicy robić dobrze i mi to nie przeszkadza.

Pudzianowski przed galą KSW 47: Jestem patriotą, jestem narodowcem [WIDEO]

REKLAMA/Advertisement