Przeszowski, mec. Kwaśniewski: Karta LGBT+ jest sprzeczna z prawem! [WIDEO]

Mec. Jerzy Kwaśniewski – prezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris oraz Kazimierz Przeszowski – wiceprezes zarządu Centrum Życia i Rodziny mówili w studiu Mediów Narodowych o Warszawskiej Karcie LGBT+.

– Problem jest niezwykle szeroki i oczywiście sięga korzeniami wiele dziesięcioleci wstecz. W Polsce mamy teraz do czynienia z nadzwyczajną ofensywą lobby politycznego LGBT, które zresztą uzurpuje sobie prawo do reprezentowania jakiejś części społeczeństwa mającej problemy z identyfikacją płciową czy orientacją seksualną – mówił mec. Kwaśniewski. – Największy problem polega na tym, że te polityczne roszczenia są formułowane w sposób niezwykle kategoryczny i są podchwytywane przez środowiska polityczne mainstreamu.

*********
(18+) LINK do nagrania z kamery zamachowca, który dokonał masakry w meczecie w Auckland [WIDEO]
*********

REKLAMA/Advertisement

(…) Kolejny etap to instytucjonalizacja “małżeństw” osób tej samej płci i prawo do adopcji. A pamiętajmy, że zgodnie z podręcznikami mowy nienawiści, które Warszawa miesiąc temu promowała, uznawanie roszczeń środowisk LGBT za niezasadne jest mową nienawiści.

– Centrum Życia i Rodziny podziela obawy wyartykułowane przez Ordo Iuris w wielu raportach i dokumentach Ordo Iuris bardzo szczegółowo i profesjonalnie przedstawionych. Twierdzimy, że deklaracja tzn. Karta LGBT+ z Warszawy jest to najbardziej niepokojący, najgroźniejszy dla warszawskich rodzin, dla dzieci dokument – dodał prezes Przeszowski.

REKLAMA/Advertisement

Cała rozmowa w nagraniu poniżej.