Projekt #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie

Obywatelski projekt ustawy #STOP447, który został stworzony przez Roty Niepodległości, przyjęto do pierwszego czytania w Sejmie!

Poinformowali o tym liderzy Rot Niepodległości i całej akcji #STOP447, Robert Bąkiewicz i Tomasz Kalinowski.

– Projekt #STOP447 przyjęty do pierwszego czytania w sejmie. Dzisiaj jako komitet i Roty Niepodległości otrzymaliśmy pismo od Marszałek Witek – poinformował na swoim Twitterze prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot Niepodległości, Robert Bąkiewicz. 

Dołączył on także pismo, które o tym fakcie informuje. To kolejny krok w powstrzymaniu środowisk żydowskich.

– Obywatelski projekt ustawy #STOP447 przygotowany przez Roty Niepodległości został dziś przyjęty do pierwszego czytania. Teraz Komitet musi wyznaczyć przedstawiciela, który będzie reprezentował projekt w Sejmie i zostanie podana data jego procedowania. Idziemy do przodu – dodał Tomasz Kalinowski.

Przypomnijmy, że w akcji #STOP447 chodzi o powstrzymanie środowisk żydowskich amerykańskich i izraelskich, które chcą od Polski odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe. Jest to całkowicie niezgodne z wartościami naszej cywilizacji i prawa. Problem jest bagatelizowany przez rząd tak zwanej “dobrej zmiany”. Sprawy w swoje ręce wzięli więc polscy patrioci z Rot Niepodległości, którzy byli wspierani przez wiele środowisk narodowo-patriotycznych. W trzy miesiące udało się zebrać 200 tysięcy podpisów pod projektem ustawy #STOP447, której treść można znaleźć na stronie internetowej akcji – stop447.info

Jak się dowiadujemy, przedstawicielem tym będzie, co raczej oczywiste, Robert Bąkiewicz. Oczywiście skierowanie projektu do pierwszego czytania to jeszcze nie zwycięstwo, ale bardzo ważny krok w obronie Polski przed zakusami środowisk i kłamstw żydowskich.