Podejrzany o zgwałcenie i zamordowanie 10-letniej Kristiny zatrzymany!

– Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska został zatrzymany – poinformował PAP minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Jak ustaliła PAP, potwierdzają się informacje że ohydnego czynu dokonał ktoś, kto znał dziecko. Zatrzymany pochodzi z okolic dolnośląskiej miejscowości Mrowiny, gdzie mieszkała zamordowana.

– Okrutny mord na 10-letniej Kristinie z Dolnego Śląska nie ujdzie płazem. Mężczyzna, podejrzewany o dokonanie tej potwornej zbrodni, został zatrzymany. Jeśli dotychczasowe ustalenia się potwierdzą i zebrane dowody zostaną w śledztwie zweryfikowane, to sprawca trafi przed sąd, a kierowana przeze mnie prokuratura dołoży wszelkich starań, by otrzymał jak najsurowszą karę. Wierzę, że nastąpi to możliwie szybko – powiedział min. Ziobro.

USA: Ojciec zabija przed kamerami pedofila krzywdzącego jego syna [WIDEO]

 

Do zatrzymania miało dojść we Wrocławiu.

REKLAMA/Advertisement

Zwłoki 10-letniej dziewczynki zostały odnalezione w czwartek po południu. Jak wykazała trwająca aż 10 godzin sekcja straszliwie zmaltretowanych zwłok, dziecko zginęło w wyniku ran kłutych szyi i klatki piersiowej. Dziewczynka została przed śmiercią zgwałcona.

(18+) Makabryczna zbrodnia. Lesbijki zadźgały nożami, obdarły ze skóry i poćwiartowały 8-letniego chłopca [WIDEO]