Patlewicz demaskuje Mariana Kowalskiego jak nigdy dotąd. Kowalski deklaruje odejście od “Idź pod prąd” [WIDEO]

Radosław Patlewicz, który na swoim kanale na Youtube, demaskuje najrozmaitsze dziwne postacie pojawiające się na obrzeżach polityki, jest również niezłomnym demaskatorem tzw. Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie (w tym jego lidera – “pastora” Pawła Chojeckiego oraz jego “pretorianina” Mariana Kowalskiego).

W opublikowanym trzy dni temu nagraniu Patlewicz nie zostawia wielu niedomówień. Jednak najbardziej zaskakująca (nie wiadomo, czy jest to efekt tego materiału) rzecz zdarzyła się właśnie na kanale związanej z w/w religijną grupą telewizji internetowej “Idź pod Prąd”. Kowalski bowiem zadeklarował … odejście od swojego pracodawcy. Tajemnicą poliszynela jest bowiem, że były kulturysta zarabia – i to sporo – dzięki występom w IPP.

REKLAMA/Advertisement

Inny demaskator “lublinian”, anonimowy youtuber Frankorus w komentarzu do ostaniego nagrania na swoim kanale napisał dzisiaj (pisowania oryginalna):

– To już oficjalne. Jest konflilt na linii Kowalski-Chojecki. https://ibb.co/jt5ANp
Z opisów odcinków na IPP ponoć znikają linki do profilów Mariana na FB oraz blog czwartej żony Agaty został wyczyszczony. Szykujcie popcorn, bierzcie urlopy i niech te szurskie igrzyska się zaczną! Może być ciekawie i krwawo! 😉

REKLAMA/Advertisement

“Idź Pod Prąd” wydało w tej sprawie lakoniczne oświadczenie:

– W dniu dzisiejszym (30.08.2018) Marian Kowalski zakończył współpracę z Telewizją “Idź Pod Prąd”. Więcej szczegółów na ten temat w jutrzejszym programie o godz. 13:00

REKLAMA/Advertisement