Środowiska promujące wulgarną propagandę seksualną robią wszystko, by dostać się do szkół i dzieci

– Wydarzenia ostatnich dni pokazały, że zagrożenie naszych dzieci wulgarną edukacją seksualną nie minęło. W minionym tygodniu feministki z „czarnych protestów”, wsparte przez grupę posłów opozycji, przedstawiły w Sejmie projekt ustawy wdrażającej już w szkole podstawowej obowiązkowe warsztaty z edukacji seksualnej – pisze w otwartym liście adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

– Środowiska promujące wulgarną propagandę seksualną nie odpuszczają i robią wszystko, by dostać się do szkół i dzieci. Mają ogromne wsparcie oraz działają według konkretnego, długofalowego planu. Prawnicy Ordo Iuris od lat bacznie obserwują te działania i bronią najmłodszych przed zgorszeniem! Dzięki zaangażowaniu naszych ekspertów oraz wsparciu Darczyńców przeprowadziliśmy wielką kampanię „Chrońmy Dzieci!”. W ciągu 10 miesięcy zbadaliśmy pół tysiąca szkół wskazanych nam przez zatroskanych rodziców. Korzystając z przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej wydobyliśmy od dyrektorów szkół szczegółowe informacje o organizacjach zapraszanych do pracy z uczniami. Wiele z nich prowadziło bez zgody rodziców zajęcia z edukacji seksualnej – dowiadujemy się od szefa fundacji. – Nasze skuteczne działania wzbudziły popłoch wśród seksedukatorów oraz redaktorów sprzyjającej im „Gazety Wyborczej”. Listę organizacji wskazanych w raporcie „Chrońmy Dzieci!” nazwano „czarną listą Ordo Iuris”. Po spotkaniu z wiceminister edukacji Marzeną Machałek, nasz raport został zamieszczony na stronach MEN.

REKLAMA/Advertisement

– Kampania „Chrońmy Dzieci!” doprowadziła do usunięcia ze szkół obowiązku prowadzenia „działań antydyskryminacyjnych”, które często były instrumentalnie wykorzystywane przez aktywistów lobby homoseksualnego.
Ale to niejedyny nasz sukces. Pod koniec stycznia br. minister edukacji narodowej Anna Zalewska podpisała nową podstawę programową do przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”. Tym samym przychyliła się do uwag naszych ekspertów, którzy w swojej opinii mocno podkreślili, że „małżeństwo” powinno być jednoznacznie definiowane jako związek kobiety i mężczyzny oraz fundament życia rodzinnego. W nowym programie podkreślono także troskę o życie od chwili poczęcia – dodaje prezes Ordo Iuris. – Jednak nie miejmy złudzeń! Środowiska feministyczne i lobby LGBTQ zrobią wszystko, by przejść do ataku. Stoi za nimi potężna, międzynarodowa sieć wsparcia, która tylko na organizację „czarnych protestów” przeznaczyła ponad milion złotych! My opieramy się wyłącznie na zaufaniu i hojności naszych Darczyńców. Jak widać, to pospolite ruszenie ludzi dobrej woli może zwyciężać!

Dotychczas kampania „Chrońmy Dzieci!” kosztowała nas prawie 90 tys. zł. Wszystkie nakłady związane z promocją, korespondencją i obsługą tej inicjatywy mogliśmy ponieść tylko dzięki naszym Darczyńcom.

REKLAMA/Advertisement

Dlatego bardzo proszę Pana o przekazanie 40 zł, 70 zł, 100 zł lub dowolnej innej kwoty, która pomoże nam ochronić nasze dzieci przed grożącą im demoralizacją.

Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Tytuł przelewu: W obronie dzieci
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

REKLAMA/Advertisement

Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

Link do strony wsparcia Ordo Iuris

Przed nami jeszcze 20 000 szkół i wielu rodziców, do których musimy dotrzeć z ostrzeżeniem i informacją o przysługujących im prawach. Zanim ich dzieci dostaną się w ręce seksedukacyjnego lobby.