Nigeryjski imigrant na widok Włoszki rozebrał się i masturbował na ulicy. Potem rzucił się na karabinierów

Półnagi młody imigrant z Nigerii pojawił się w weekend na jednej z ulic Bonea – miejscowości nieopodal Neapolu, w regionie Kampania, w prowincji Benewent. Murzyn miał na sobie jedynie bieliznę. Gdy zobaczył pewną kobietę, całkowicie się rozebrał i zaczął dotykać swoich intymnych części, masturbując się – informuje “Il Messagero”.

Przechodnie niezwłocznie powiadomili karabinierów. Ich patrol wytropił go i zabrał do koszar. Zboczeniec został aresztowany za przemoc, stawianie oporu (usiłował uderzać pięściami funkcjonariuszy) i obrażanie urzędnika publicznego, a także za nieprzyzwoite czyny w miejscach publicznych i fałszywe oświadczenie ws. swojej tożsamości.

Polityki zerowej tolerancji wobec takich czynów i deportacji domaga się Giorgia Meloni – szefowa Braci Włochów (wł. Fratelli d’Italia, FdI). Narodowcy w sondażu Scenari Politici – Winpoll z 9–12 września notują rekordowe poparcie 8.9 %. W zeszłorocznych wyborach do Izby Deputowanych głosowało na nich 4.3 % wyborców a w tym roku w zmaganaich do Parlamentu Europejskiego już 6.5 %.

REKLAMA/Advertisement

za: ilmessagero.it