Narodowcy powołali Straż Narodową. Ma m.in. bronić kościołów [WIDEO]

– Środowiska lewicowe mówią, że to jest wojna. Tak, to jest wojna i my do tej wojny przystępujemy – ogłosił dzisiaj na konferencji prasowej przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, ogłaszając powstanie nowej organizacji nazywającej się “Straż Narodowa”, której zadaniem będzie m.in. obrona kościołów.

Nie chcemy, żeby te środowiska, które są środowiskami antycywilizacyjnymi, atakowały nas, katolików, dlatego powołujemy pewien rodzaj samoobrony: samoobrony katolickiej, cywilizacyjnej – dodał Bąkiewicz. – Jesteśmy w trakcie rewolucji lewackiej, rewolucji neobolszewickiej, którą znamy już z krajów zachodnich, z Ameryki Południowej. Tam płoną dzisiaj kościoły, katolicy są bici, jest stosowana wobec nich przemoc. Dzisiaj to samo zaczyna się w Polsce – mówił Bąkiewicz na konferencji prasowej, zorganizowanej przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie.

– Kiedyś myśleliśmy, że nas to ominie. Nie chcemy, żeby te środowiska, które są środowiskami antycywilizacyjnymi, atakowały tutaj nas, Polaków i katolików. Dlatego powołujemy pewien rodzaj samoobrony katolickiej, cywilizacyjnej. Ta organizacja będzie się nazywała Straż Narodowa.  Jesteśmy w trakcie rewolucji lewackiej, rewolucji neobolszewickiej, którą znamy już z krajów zachodnich, z Ameryki Południowej. Tam płoną dzisiaj kościoły, katolicy są bici, jest stosowana wobec nich przemoc. Dzisiaj to samo zaczyna się w Polsce – oświadczył narodowy lider.

– Będziemy bronili każdego kościoła, każdej dzielnicy, każdego miasta, każdej wioski. Z tego miejsca wzywam wszystkich katolików, że dosyć tej pacyfistycznej postawy, że dzisiaj bandy hołoty wchodzą do kościołów, profanują ołtarze, Najświętszy Sakrament, używają wulgarnych, knajackich słów, takich które w przestrzeni publicznej nie były stosowane chyba nigdy od 1989 r., a nawet wcześniej. Ci ludzie są nastawieni konfrontacyjnie, chcą nas zniszczyć i zgnieść. Ja z tego miejsca mówię, że miecz sprawiedliwości nad nimi wisi i jeśli będzie trzeba, zgnieciemy ich w proch i zniszczymy tę rewolucję – zadeklarował Bąkiewicz. – Jeśli państwo polskie nie jest w stanie zapewnić nam bezpieczeństwa, będziemy podejmowali działania.

Ochotnicy do Straży Narodowej mogą się zgłaszać na adres mailowy kontakt@straznarodowa.org.

REKLAMA/Advertisement