14 lipca 2024
Wydarzenia

Nabór do Szkoły Dziennikarskiej im. Henry’ego Hazlitta

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Szkole Dziennikarskiej im. Henry’ego Hazlitta 2023 – drugiej edycji szkolenia dla początkujących dziennikarzy o liberalnych sympatiach. Zgłoszenia na stypendium przyjmowane są do 30 marca.

Zapał jest ważny, ale nowicjuszom często brakuje umiejętności zawodowych dzięki którym tworzyliby dobre materiały. FWiP zmienia to organizując szkolenia z profesjonalnymi dziennikarzami. Projekt to dwa weekendy pełne warsztatów dla początkujących, młodych dziennikarzy. Podczas ich trwania zapoznają się oni z tajnikami pracy ludzi, którzy w dziennikarstwie odnieśli sukces. Zdobyte w ten sposób kompetencje będą cenne dla kursantów, adeptów sztuki docierania do ludzi z rzetelną informacją. Networking pomiędzy uczestnikami a organizatorami i trenerami to kolejny atut spotkań i szansa na zdobycie nowych, ciekawych kontaktów ułatwiających start w branży.

Zajęcia odbędą się w dniach 21-23 oraz 28-30 kwietnia  2023 roku. Wszystkie zasady. na jakich będzie można wziąć udział w Szkole, znajdują się na stronie www.fundacjawip.org/szkola-dziennikarska-2023.