REKLAMA

REKLAMA

Marynarka wojenna USA: ”Trzy nagrania z UFO są autentyczne”. Filmy są dostępne! [WIDEO]

12943

Po raz pierwszy amerykańskie władze przyznały, że nagrania opublikowane przez „The New York Times” są autentyczne i przedstawiają „niezidentyfikowane zjawiska powietrzne”.

– Marynarka wojenna uznała zjawiska zawarte w tych trzech filmach za niezidentyfikowane – powiedział rzecznik marynarki wojennej Joseph Gradisher portalowi The Black Vault, stronie poświęconej odtajnionym dokumentom rządowym.

Przyznał jednak, że źle się stało iż filmy te ujawniono. Nagrania te są zatytułowane „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast” i przedstawiają trzy spotkania pilotów marynarki z UFO. Oświadczenie zostało potwierdzone przez inne media. Fox News, z którego artykułu skorzystaliśmy, skontaktowało się z Marynarką Wojenną w celu uzyskania dodatkowego komentarza do tej historii.

REKLAMA

Pierwsze wideo niezidentyfikowanego obiektu zostało zrobione 14 listopada 2004 r. i zostało nakręcone przez kamerę zamontowaną na F/A-18F Super Hornet Davida Fravora. Drugie wideo zostało zrobione 21 stycznia 2015 r. a trzecie nagranie jest z 21 stycznia 2015 r. Wszystkie pokazują spotkania pilotów wojskowych armii USA z dziwnie zachowującymi się obiektami latajacymi, które poruszały się w sposób zaprzeczający znanym nam prawom fizyki.

za: foxnews.com

REKLAMA


TAG