Marynarka wojenna USA: ”Trzy nagrania z UFO są autentyczne”. Filmy są dostępne! [WIDEO]

Po raz pierwszy amerykańskie władze przyznały, że nagrania opublikowane przez „The New York Times” są autentyczne i przedstawiają „niezidentyfikowane zjawiska powietrzne”.

– Marynarka wojenna uznała zjawiska zawarte w tych trzech filmach za niezidentyfikowane – powiedział rzecznik marynarki wojennej Joseph Gradisher portalowi The Black Vault, stronie poświęconej odtajnionym dokumentom rządowym.

REKLAMA/Advertisement

Przyznał jednak, że źle się stało iż filmy te ujawniono. Nagrania te są zatytułowane „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast” i przedstawiają trzy spotkania pilotów marynarki z UFO. Oświadczenie zostało potwierdzone przez inne media. Fox News, z którego artykułu skorzystaliśmy, skontaktowało się z Marynarką Wojenną w celu uzyskania dodatkowego komentarza do tej historii.

Pierwsze wideo niezidentyfikowanego obiektu zostało zrobione 14 listopada 2004 r. i zostało nakręcone przez kamerę zamontowaną na F/A-18F Super Hornet Davida Fravora. Drugie wideo zostało zrobione 21 stycznia 2015 r. a trzecie nagranie jest z 21 stycznia 2015 r. Wszystkie pokazują spotkania pilotów wojskowych armii USA z dziwnie zachowującymi się obiektami latajacymi, które poruszały się w sposób zaprzeczający znanym nam prawom fizyki.

REKLAMA/Advertisement

za: foxnews.com