LGBT zamiast “Bóg, Honor, Ojczyzna” – zdewastowano patriotyczny mural w woj. zachodniopomorskim

Wczoraj rano nieznani sprawcy zniszczyli patriotyczny mural w Przecławiu w woj. zachodniopomorskim wykonany przez lokalną młodzież, sfinansowany z pieniędzy zebranych przez Fundację Polskich Wartości i gminę Kołbaskowo.


– Tak wygląda tolerancja w wykonaniu barbarzyńców spod znaku LGBT. Był to kolejny mural na Przecławiu wykonany przed tzw. młodzież trudną, która teraz przekształciła się w tak bardzo wartościowych ludzi. Część z nich trafiła do Wojska Polskiego i broni naszych granic i nas. Ale widocznie nie jest to doceniane, że można trudniejszych ludzi wyciągnąć, podać im rękę i zrobić z nich porządnych obywateli. Lepiej być teraz nijakim, nietolerancyjnym, mówiącym, że się jest tolerancyjnym – powiedział Polskiemu Radiu Szczecin Wojciech Woźniak, prezes Fundacji Polskich Wartości.

Jego zdaniem to “pokazuje prawdziwe oblicze ludzi związanych z ideologią LGBT”.

– To są zakłamani ludzie, którzy cały czas na ustach niosą miłość i tolerancję, a tak naprawdę nie szanują niczego. Teraz niektórzy mogą się obudzić i zobaczą, co to znaczy tolerancja w wykonaniu tych ludzi, którzy ciągle niosą na sztandarach napis tolerancja, miłość, wolność, demokracja. Zobaczą, co to jest z ich strony, jak oni nie potrafią szanować niczego i nikogo, bo najbardziej na muralu przeszkadzał im Piłsudski, Sobieski i “Bóg, Honor, Ojczyzna – powiedział Woźniak.

Ze smutkiem informujemy , iż dzisiaj w nocy , został zniszczony Mural , który jako Fundacja wsparliśmy finansowo ….

Gepostet von Fundacja Polskich Wartości am Freitag, 10. Juli 2020

REKLAMA/Advertisement