Ksiądz ze Śląska: “Członkowie LGBT nie są naszymi braćmi i siostrami. Banda chodzi z gołą d…. po ulicy i uważa, że to jej prawo”

– W czasach kiedy nikt nie słyszał o LGBT a Mama była Mamą i Tato Tatą na pedałów mówiło się Arek, Marcin, Krzysiek czy jak tam mieli na imię i nikt im żadnych praw nie odmawiał… na raz jakaś banda LGBT odkryła, że znieważanie katolików i chodzenie z gołą d. po ulicy to “prawo” – skomentował na Twitterze po białostockim Marszu Równości ks. Sławomir Marek, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Stanowicach gm. Strzegom.

– Nie zgodzę się z ekscelencją ks. abp. Gądeckim i rzecznikiem episkopatu. Członkowie LGBT nie są wcale naszymi braćmi i siostrami. Są wrogami szerzącymi antykulturę i trzeba się przed nimi bronić. Naszymi braćmi i siostrami są osoby dotknięte homoseksualizmem ale to inna historia – dodał.

Wirtualna Polska nazwała go “kontrowersyjnym”. Pisze o nim Radio ZET oraz Interia.

– Wg. WP szczujni jestem “kontrowersyjnym proboszczem”, bo piszę, że LGBT i homoseksualiści to 2 różne rzeczy… więc powtórzę tak! z LGBT nie ma dialogu, wrogą ideologie należy zwalczać i zabronić! szacunek należy się ludziom homoseksualnym co jest oczywiste, bo są ludźmi – komentuje kapłan te doniesienia.

REKLAMA/Advertisement

REKLAMA/Advertisement

REKLAMA/Advertisement

Proste, konkretne słowa kapłana, który nie pierwszy raz stosuje się do Chrystudowej zasady “Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”, oczywiście zwróciły uwagę liberalnych mediów.