Kobieta zapłodniona nasieniem swojego homoseksualnego syna urodziła bliźniaki. Są jej dziećmi i jednocześnie wnukami

Brazylijskie media informują o przypadku prawdziwie “postępowej” rodziny LGBT. 45-letnia nauczycielka Valdira das Neves z Serrana, małego miasta położonego około 300 km na północny zachód od Sao Paulo, urodziła w zeszłym tygodniu dwoje bliźniaków, które są zarówno jej dziećmi, jak i wnukami.

Po traumatycznej ciąży cztery lata temu – jej córka urodziła się przedwcześnie po siedmiu miesiącach ciąży i zmarła tydzień później – das Neves zaczęła badać możliwość innych sposobów zajścia w ciążę. Kiedy jej homoseksualny syn, 24-letni Marcelo das Neves Junior, powiedział że chce zostać ojcem, cała rodzina tj. on, mama Valdira i ojciec – rozmawiali o tym długo i zdecydowali się, by użyć nasienia Juniora i macicy jego matki. Użyto do tego sztucznego zapłodnienia a Valdira została surogatką.

Dwoje dzieci (Noah i Maria Flor) urodziło się we wtorek, kilka dni przed planowanym terminem 12 września, ale są zdrowe.

Junior oświadczył, że bycie tatą było “realizacją jego marzenia”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Saiu a matéria no site headtopics.com ?? – – #producaoindependente #paisolteiro #barrigasolidaria #barrigadealuguel #uterodesubstituicao #fiv #fertilizacaoinvitro #noticias #gemeos #gravidez #gemelar #insemimacaoartificial

Post udostępniony przez Marcelo Junior (Juh Andrade) (@paiproducaoindependente)

REKLAMA/Advertisement

za: thathi.com.br