Idzie wiosna. Homoparady wracają na ulice polskich miast

– II Marsz Równości w Koszalinie będzie pierwszym organizowanym w 2020 roku w Polsce. Ulicami miasta przejdzie 4 kwietnia pod hasłem „Łączy nas miłość” – powiedział Jacek Wezgraj, który współorganizuje wydarzenie.

Drugi, tzw. Marsz Równości w Koszalinie zaplanowano na 4 kwietnia i rozpocznie on kolejny “sezon” parad promujących rewolucję seksualną i wszelkie dewiacje. Nie brakuje też manipulacji i przeinaczania pojęć – koszalińską paradę skrajnie lewicowe środowiska organizują pod hasłem… “Łączy nas miłość”.

REKLAMA/Advertisement

– Marsz ruszy z Placu Polonii, sprzed Koszalińskiej Biblioteki Publicznej o godz. 14.00 i przejdzie ulicami: Kościuszki, Młyńską, Władysława IV, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Waryńskiego, Zwycięstwa do Rynku Staromiejskiego. Od godziny 11.00 przy bibliotece działać będzie miasteczko marszowe ze stoiskami pozarządowych organizacji równościowych – powiedział Wezgraj.

Oczywiście, stwierdził, że parada ma sprzeciwiać się dyskryminacji oraz jest wyrazem solidarności ze środowiskami LGBT. W 2020 roku podobne imprezy przejdą ulicami m. in. Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia czy Bydgoszczy. Niestety, rządzące Prawo i Sprawiedliwość, które mieni się partią konserwatywną odżegnuje się od wprowadzenia rozwiązań stosowanych choćby na Litwie – czyli zakazu promowania homoseksualizmu w przestrzeni publicznej. Wygląda więc na to, że walec tęczowej rewolucji będzie toczył się dalej…

REKLAMA/Advertisement