Gejowski działacz zdeptał i podpalił flagę państwową: “Bezczeszczę ją. To nie jest moja flaga, to flaga polski” [WIDEO]

Homoseksualny aktywista organizacji Forum LGBT, Sławomir Kuleta, opublikował wczoraj nagranie, w którym widać jak depcze i mało skutecznie usiłuje podpalić flagę Polski (w oryginale nazwa naszego kraju jest z małej litery). Kuleta wylewa żale wobec państwa i Kościoła Katolickiego, chociaż trudno zrozumieć, o co dokładnie chodzi.

– Witam. Nazywam sie Slawek Kuleta. Reprezentuje organizacje gejowska Forum LGBT. To jest moja flaga. Przepraszam. Pomylilem sie. To nie jest moja flaga, to jest flaga polski. Wielu z was powie, ze nie mozna palic flagi bo grozi za to wiezienie w Polsce. Owszem, jestem tego swiadomy, ale czy panstwo polskie moze oklamywac osobe homoseksualna przez 10 lat w siedmiu wyrokach sadowych oraz wielu pismach organu administracji panstwowej? Ja bylem oklamywany przez polske przez 10 lat co do istnienia decyzji administracyjnej ktora nigdy nie istniala. Gdy sie w koncu o tym dowiedzialem wytoczylem Polsce proces i Polska mi odpowiedziala. Znow zaczela mnie oklamywac. Mam juz tego dosc wiec bezczescze Polske flage na znak protestu z nadzieja ze wy do dostrzerzecie. Prosze prezydenta Polski aby mnie uniewinnil za ten czyn, moze gdy prezydent Polski otrzyma moj list z prosba o uniewinnienie, przypomni mu sie ze zarzucam mu oklamywanie mnie przez 10 lat. Od 10 lat jestem takze oklamywany przez Kosciol katolicki z powodu napisania prohomoseksualnej ksiazki. Bo u nas w Polsce Kosciol katolicki i panstwo Polskie to praktycznie jedno. Szczegoly mojej sprawy powiem na wideo po polsku. Nie wahaj sie udostepnic tego nagrania video – brzmi opis nagrania (zachowano pisownię oryginalną – przyp. red.).

REKLAMA/Advertisement

Dyrektor Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris, dr Bartosz Lewandowski, zapowiedział że “w związku z publicznym znieważeniem przez aktywistę LGBT flagi Rzeczypospolitej Polskiej (podeptanie, usiłowanie spalenia oraz zniszczenie), OrdoIuris kieruje do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 137 par. 1 KK.