Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów [WIDEO]

– Czy Prawo i Sprawiedliwość mówi jedno, a robi drugie? Czas na polską samoobronę, bo utoniemy w tym, w czym tonie Europa – powiedział red. Witold Gadowski w najnowszym „Komentarzu Tygodnia” zatytułowanym “Nachodźcy – żółta kartka dla PiS”.

– Jeżeli prawdą jest, że PiS w Marrakeszu zgodził się na pewne formy przyjmowania migrantów: czyli ludzi, którzy wykonują inwazję na Europę w tej chwili – to PiS straci moje poparcie, bo kłamie. Już na ulicach polskich miast widać bardzo wielu ludzi z innych kultur. PiS miał zrobić porządek z korporacją Uber a nie zrobił nic, Uber rozrasta się, jak ośmiornica, a w tym Uberze pracują ludzie z innych kultur. Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz ludzi z krajów arabskich. Skąd oni się biorą? Czy Prawo i Sprawiedliwość mówi jedno, a robi drugie? – dodał Gadowski. – Już nie mówię o tym, że w Polsce jest 2 mln Ukraińców, że szmuglowana jest przez nich broń, że we Wrocławiu działa restauracja ukraińska, do której nie wpuszcza się Polaków pod różnymi pretekstami. Na samym Dolnym Śląsku oficjalnie zarejestrowanych jest ponad 360 tys. Ukraińców. Inwazja Ukraińców na Polskę – to się dzieje. I mówcie mi, że jestem ksenofobem, bo jestem panstwowcem ktory widzi zagrożenia.

REKLAMA/Advertisement

W maju b.r. rząd Węgier stanowczo odrzucił Deklarację z Marrakeszu – dokument popierający migrację z Afryki i deklarację współpracy w tym zakresie. W ostatnich dniach internauci zwrócili uwagę, że na stronach unijnych na których zawarta jest treść dokumentu, Polska wymieniona jest jako kraj który zaakceptował umowę. Rząd Morawieckiego nadal milczy w tej kwestii.

LINK DO DEKLARACJI Z MARRAKESZU na stronie Komisji Europejskiej

REKLAMA/Advertisement