REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dwóch homoseksualistów “ma już dość” i chce, byście “pokochali ich w święta” [WIDEO]

626
Czołowe media rozpływają się w zachwytach i lansują piosenkę “Pokochaj nas w święta”. Nie byłoby w tym nic dziwnego w takim okresie, gdyby nie jej autorzy i wykonawcy.

Jakub i Dawid są bowiem zdeklarowanymi homoseksualistami i – jak można się domysleć – o samym Bożym Narodzeniu zbyt wiele w tym utworze nie ma. Na swojej stronie internetowej piszą o sobie tak:

– Jesteśmy parą chłopaków, która nagrywa swoje własne teledyski do bardziej i mniej znanych utworów. Pokochali je już Roxette, Mariah Carey, Beata Kozidrak i kilkaset tysięcy widzów na całym świecie. My jednak przede wszystkim zakochani jesteśmy w sobie wzajemnie! Niby inni, a jednak podobni jak dwa kolory: niebieski i zielony. Jeden pełen energii i pomysłów jak wzburzone morze – drugi spokojny i rozsądny jak szumiący las. Różnice sprawiają, że wciąż siebie fascynujemy, a podobieństwa scalają nas razem.

Reklama / Advertisement

– Pokochaj nas w święta,
to właśnie ten czas,
gdy miłość zwycięża
nienawiść i strach.
Pokochaj nas w święta nich magia tych dni
otworzy szeroko do serc waszych drzwi.

Niech śniegiem pokryją nienawiść,
niech mrozy skują w lodzie złość
znajdźmy w sobie coś dobrego
by powiedzieć: mamy już dość!

Słowa piosenki to po prostu kolejna, nachalna propaganda srodowiska homoseksualnego. Wymierzona jest, jak to czesto bywa, w chrzescijan. Ciekawe, czy Jakub i Dawid przeczytali kiedykolwiek Bibliee? Jest tam bowiem niejeden raz mowa na ten temat – kilka cytatów można znalezć np. tutaj.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement