Belgia: Arabski imigrant gwałcił niepełnosprawną umysłowo, by dzięki wspólnemu dziecku uzyskać stały pobyt

30-letni imigrant o imieniu Karim (belgijska gazeta “La Dernière Heure” nie podaje jego narodowości, ale jest to popularne imię arabskie) został aresztowany, a następnie skazany na cztery lata więzienia za uwiezienie przez trzy dni 19-letniej dziewczyny i wielokrotne jej zgwałcenie. Jej wiek mentalny jest oceniany przez ekspertów na 7 do 8 lat.

Karim już wcześniej został wydalony z terytorium Belgii, z zakazem powrotu przez sześć lat. Nie przeszkodziło mu to w szybkim powrocie i zamieszkaniu w Liege. Tam poznał wspomnianą dziewczynę, którą porwał i brutalnie gwałcił (młoda kobieta m.in. bardzo krwawiła) przez trzy dni. Jej matka zeznała, że zrobił to wyłącznie po to, by dzięki dziecku uzyskać prawo pobytu jako ojciec belgijskiego dziecka.

REKLAMA/Advertisement

Karim uniemożliwił ofierze wzięcie pigułki antykoncepcyjnej i po pewnym czasie udał się z nią do kliniki planowania rodziny na test ciążowy! Dziewczyna wyjaśniła, że ​​zmusił ją do seksu. Oprawca nie przyznawał się w czasie procesu do winy, oskarżając obie kobiety o uknucie wymierzonego przeciw niemu spisku. Sędzia nie dał mu jednak wiary.

za: dhnet.be

REKLAMA/Advertisement