REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Belgia: Arabski imigrant gwałcił niepełnosprawną umysłowo, by dzięki wspólnemu dziecku uzyskać stały pobyt

1462

30-letni imigrant o imieniu Karim (belgijska gazeta “La Dernière Heure” nie podaje jego narodowości, ale jest to popularne imie arabski) został aresztowany, a następnie skazany na cztery lata więzienia za uwiezienie przez trzy dni 19-letniej dziewczyny i wielokrotne jej zgwałcenie. Jej wiek mentalny jest oceniany przez ekspertów na 7 do 8 lat.

Karim już wcześniej został wydalony z terytorium Belgii, z zakazem powrotu przez sześć lat. Nie przeszkodziło mu to w szybkim powrocie i zamieszkaniu w Liege. Tam poznał wspomnianą dziewczynę, którą porwał i brutalnie gwałcił (młoda kobieta m.in. bardzo krwawiła) przez trzy dni. Jej matka zeznała, że zrobił to wyłącznie po to, by dzięki dziecku uzyskać prawo pobytu jako ojciec belgijskiego dziecka.

Karim uniemożliwił ofierze wzięcie pigułki antykoncepcyjnej i po pewnym czasie udał się z nią do kliniki planowania rodziny na test ciążowy! Dziewczyna wyjaśniła, że ​​zmusił ją do seksu. Oprawca nie przyznawał się w czasie procesu do winy, oskarżając obie kobiety o uknucie wymierzonego przeciw niemu spisku. Sędzia nie dał mu jednak wiary.

Reklama / Advertisement

za: dhnet.be

Reklama / Advertisement