B. szef UKIP: Zwłoki Usmana Khana owinąć w świńską skórę i pogrzebać na wysypisku!

Ciało Usmana Khana, który zabił dwie osoby w zamachu terrorystycznym na London Bridge, dzięki decyzji koronera City of London zostało wydane rodzinie i przewiezione do Pakistanu, skąd pochodzą jego rodzice.

Urzędnicy na międzynarodowym lotnisku w Islamabadzie potwierdzili Sky News, że ciało 28-latka zostało wywiezione z Wielkiej Brytanii samolotem pasażerskim w czwartkowe popołudnie i przybyło do Pakistanu dzisiaj rano.

REKLAMA/Advertisement

Kuzyn powiedział Sky News, że rodzice Khana i inni bliscy członkowie rodziny pochowają skazanego terrorystę w ich rodzinnej wiosce w kontrolowanej przez Pakistan części Kaszmiru.

Doniesienia te skomentował były lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, który ustąpił w czerwcu br. po porażce partii w wyborach europejskich, w których UKIP nie uzyskała żadnych mandatów.

REKLAMA/Advertisement

– Jeśli możemy deportować jego zwłoki, dlaczego nie moglibyśmy deportować go po jego wczesnym uwolnieniu? Owińcie go w świńską skórę i zakopcie na wysypisku śmieci gdzieś w tajemnicy – napisał Gerard Batten.