Arcybiskup Carlo Maria Viganò o Nowym Porządku Świata

W sprzedaży pojawiła się właśnie pozycja „Fortes in fide” – kontynuacja dzieła „Zanim nadejdzie”, a więc listów bezkompromisowego arcybiskupa Carla Marii Viganò! Książkę znajdziecie Państwo na stronie Wydawnictwa 3DOM: https://3dom.pro/18922-fortes-in-fide-listy-arcybiskupa-vigano.html
Arcybiskup Carlo Maria Viganò jak zwykle nie owija w bawełnę, umieszczając w swoich listach nawet najbardziej okrutną i niewygodną prawdę. Jego celne spostrzeżenia tym razem wybiegają jednak o wiele dalej i nie tyczą się samego kryzysu, jaki po II Soborze Watykańskim możemy obserwować w Kościele katolickim. Hierarcha kościelny postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat problemów, z jakimi zmagać musi się współczesny świat. O czym dokładnie mowa?

Arcybiskup Carlo Maria Viganò odnosi się przede wszystkim do trwającej pandemii koronawirusa oraz szczepień z nią związanych. Znany ze swych odważnych wypowiedzi kapłan wypowiada się również na temat Wielkiego resetu, Nowego Porządku Świata oraz nadejścia czasów Antychrysta.

Jednym z naszych obowiązków jest zdemaskowanie oszustwa Wielkiego Resetu. Za takie samo kłamstwo można uznać wszystkie inne ataki na przestrzeni dziejów mające na celu unieważnienie dzieła Odkupienia i ustanawiające tyranię Antychrysta, ponieważ w rzeczywistości do tego dążą twórcy Wielkiego Resetu. Nowy Porządek Świata to nazwa zdecydowanie nawiązująca do soborowego Novus Ordo, obala on boski kosmos szerząc piekielny chaos, w którym wszystkie twory cywilizacji, mozolnie budowane przez tysiąclecia pod natchnieniem Łaski, zostają zniszczone, wypaczone, zepsute i unieważnione.

Warto zaznaczyć, że książkę tę poleca sam arcybiskup Jan Paweł Lenga – na samym początku publikacji odnaleźć można jego przedmowę, w której ustosunkowuje się on do poruszonych w książce kwestii. Dzieło arcybiskupa Viganò udowadnia, że powinniśmy pozostać silni w wierze, pielęgnując Tradycje i wszystko to, co w Kościele katolickim najpiękniejsze!

REKLAMA/Advertisement