A jednak spisek!

Jak przedstawiają się dowody na tworzenie Nowego Porządku Światowego? Jaki wpływ na to, co obserwujemy na świecie, ma rodzina Kennedych, Rockefellerów, Rotszyldów czy Fordów? Dlaczego superbogacze są za socjalizmem? W jaki sposób można przejąć kontrolę nad całą światową gospodarką? Kto tak naprawdę rządzi światem? Wydawnictwo 3DOM pokusiło się o opublikowanie dwóch dzieł, które mogą zupełnie odmienić postrzeganie współczesnego świata! Mowa tutaj o pozycji „Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek” Gary’ego Allena oraz „A jednak spisek!” Ewy Marcinkowskiej. Książki dostępne są już w regularnej sprzedaży: https://3dom.pro/19008-wtajemniczeni-nie-wazcie-sie-mowic-ze-to-spisek-a-jednak-spisek.html

Publikacje stanowią swego rodzaju dopełnienie – poruszają one tę samą tematykę, różnicą jest jedynie czas ich powstania. Książka „Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek” Gary’ego Allena to tłumaczenie dzieła, które ukazało się w latach siedemdziesiątych XX wieku pod tytułem „None Dare Call It Conspiracy” – książka opowiadająca o tajnych porozumieniach najbogatszych ludzi na świecie odniosła olbrzymi sukces i sprzedała się w kilkunastomilionowym nakładzie. Ewa Marcinkowskiej w dziele „A jednak spisek!” pochyla się nad tymi samymi zagadnieniami pół wieku później – jak się okazuje, jej rozważania zdają się potwierdzać wcześniejsze ustalenia Allena. Do jakich zatem wniosków doszli autorzy? W czym upatrują oni przyczynę wydarzeń, których jesteśmy na co dzień świadkami?

Twórcy przede wszystkim nie dają zwieść się złudzeniu, że wszystko jest dziełem przypadku, a losami ludzkości włada naturalna, przez nikogo niewymuszona kolej rzeczy. Poszukują wytłumaczenia wydarzeń, które wstrząsnęły całym światem, rozszyfrowują mechanizm działania tajnych organizacji, a także docierają do skrzętnie ukrywanych faktów. Książka udowadnia, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wojny, kryzysy gospodarcze, katastrofy to tak naprawdę ściśle zamierzone działania, które za zadanie mają zmienić świat w prywatne przedsiębiorstwo należące do najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie!

REKLAMA/Advertisement