REKLAMA

REKLAMA

Znany bloger ostro o min. Brudzińskim i działaniach policji: Jesteś bucu skończony!

1491

W Lublinie zakończył się Marsz Równości zorganizowany przez skrajnie lewicowe środowiska LGBT. W trakcie tego wydarzenia doszło do skandalicznych wydarzeń, policja użyła siły, a także między innymi armatek wodnych wobec kontrmanifestantów ze środowisk narodowych. Do sprawy odniósł się Piotr Wielgucki – bloger znany jako “Matka Kurka”, który w ostrych słowach skrytykował szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego.

Pod adresem Brudzińskiego płyną pochwały, szczególnie z lewej strony, a także od polityków Platformy Obywatelskiej. Z kolei “Matka Kurka” uważa, że działania policji były niezwykle ostre, a środowiska takie jak KOD czy Obywatele RP były traktowane z niezwykłym wyczuciem i delikatnością:

– W życiu nie odważyłbyś się na taką akcję w drugą stronę, ale “kiboli” i “nazistów” lejesz wodą i pałami. 100 razy KOD i Obywatele RP odwalali gorsze akcje, to ich na rękach wynosiłeś. Dla mnie jesteś bucu skończony – napisał Piotr Wielgucki.

REKLAMA

Brudziński odpowiedział blogerowi, że organy państwa będą reagować na nieodpowiednie zachowania bez względu czy chodzi o Antifę czy kibiców:

za: DoRzeczy.pl

REKLAMA