“Zło dobrem zwyciężaj”. Narodowy Marsz Różańcowy już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 5 października ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz Różańcowy. Organizatorem są Roty Marszu Niepodległości.

Narodowy Marsz Różańcowy rozpocznie się o godzinie 13:00 na Placu Trzech Krzyży. Tam będzie miała miejsce zbiórka, formowanie szyku oraz przemowa otwierająca zgromadzenie i błogosławieństwo pasterskie. O 13:30 marsz wyruszy, w czasie którego odmawiany będzie różaniec.

Wydarzenie zakończy się na Placu Zamkowym przeproszeniem Boga za profanacje dokonywane przez tzw. środowiska LGBT podczas “parad równości”, o 15:00 będzie miała miejsce Msza św. przy kościele pw. Św. Anny. Przeproszenie Boga za grzechy LGBT wzbudziło spore zaintersowanie mediów.

Wczorajaj miała miejsce konferencja prasowa organizatorów, na której wystąpił Robert Bąkiewicz – prezes Rot Marszu Niepodległości, a także Marcin Dybowski z Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, która będzie wspierała wydarzenie.

– To nie jest inicjatywa polityczna (.), to jest modlitwa do Boga, uproszenie łask dla naszej Ojczyzny – mówił prezes Bąkiewicz.

REKLAMA/Advertisement

za: medianarodowe.com