REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Żebrowski: Jakubiaka nie można określić jako człowieka o poglądach narodowych. To biznesmen, który szuka dla siebie miejsca.

1053

– Marka Jakubiaka nie znam, widziałem go raz osobiście, ale z pewnością nie jest to człowiek którego można określić, że ma poglądy narodowe i ma jakiś podkład, jakąś tradycję narodową – powiedział w programie telewizji wRealu24 publicysta historyczny i autor wielu pozycji nt. historii obozu narodowego oraz narodowego podziemia wojskowego, Leszek Żebrowski.

– To jest biznesmen, który szuka dla siebie miejsca, dla swojego środowiska i próbuje wszędzie tam gdzie to będzie możliwe. To będzie albo Kukiz, albo Janusz Korwin-Mikke, albo Ruch Narodowy, albo to będzie coś całkiem innego nowego. Ale on pójdzie wszędzie – stwierdził. – Teraz, jego kontakty, jego deklaracje, że on wpuści bocznymi drzwiami ludzi, którzy nawet na szacunek nie zasługują, a taki przypadek znamy, że już to ogłosił, to znaczy,że trzeba się będzie od niego trzymać z daleka. Ludzie powinni dojrzeć, nie mówię o wieku, ale powinni dojrzeć do pewnych zachowań i podejmowania decyzji, które będą korzystne dla wszystkich, nie tylko dla nich. A na razie to wygląda bardzo źle.

za: youtube.com

Reklama / Advertisement

 

Jak w kluczowych głosowaniach sejmowych zachowuje się Marek Jakubiak?

Reklama / Advertisement