REKLAMA

REKLAMA

Zarzut to morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Media podają zaskakujące szczegóły reporterskich śledztw ws. zabójstwa Kristiny

1522

Jak informowaliśmy wcześniej, wczoraj późnym popołudniem policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę, którego od czwartku poszukiwano po znalezieniu zwłok małej Kristiny.

– Zarzut zabójstwa postawiła prokuratura 22-letniemu mężczyźnie, który został w niedzielę zatrzymany w związku z morderstwem 10-letniej dziewczynki z Mrowin na Dolnym Śląsku – powiedział PAP Marek Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. – Dziś prokurator zdecyduje m.in. o wniosku o areszt – powiedział prokurator.

Media uściślają, że zarzut to morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Na ciele dziewczynki znaleziono przeszło 30 ran kłutych.

REKLAMA

Dzisiaj ma zapaść decyzja o wizji lokalnej z udziałem zatrzymanego. Wieczorem około 200-osobowy tłum zebrał się przed Prokuraturą Okręgową w Świdnicy, gdzie przez 6 godzin przesłuchiwano mężczyznę – miał w miarę upływu czasu coraz bardziej “mięknąć”. Policja, aby zapobiec próbom linczu, wyprowadziła go bocznymi drzwiami.

Dziennikarze RMF FM podali, iż morderca porzucił ciało dziewczynki w taki sposób, by upozorować napad pedofila. Wbrew wcześniejszym informacjom, nie miało jednak dojść do gwałtu. 22-latek usiłował zmylić trop śledczych. Dziewczynka miała zostać zamordowana, gdyż przeszkadzała “amantowi”, starającemu się o względy jej matki.

REKLAMA

– Jak ustalił dziennikarz WP Sylwester Ruszkiewicz, przyczyną okrutnego mordu na 10-letniej Kristinie była zazdrość. Podejrzany był bowiem zakochany w jej matce, a dziewczynka miała stać na drodze do związku – czytamy na Wirtualnej Polsce.

za: wp.pl
rmf24.pl

Ojciec dopada na szkolnym korytarzu nauczyciela-pedofila, który wykorzystywał jego córkę [WIDEO]

REKLAMA