Zakazana premiera książki Sumlińskiego o Jedwabnem [WIDEO]

Wojciech Sumliński w studiu Mediów Narodowych poinformował, że na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego zakazano mu organizacji spotkania na temay jego nowej książki o Jedwabnem. Przy wcześniejszych premierach nie było problemów.

Na UKSW miała się odbyć premiera książki pt. Powrót do Jedwabnego. Jej autor dostał wczoraj informację, że spotkanie nie może odbyć się na terenie uczelni. Odwołane spotkanie zostało z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem omówione oraz opłacone.

– Z wielkim zaciekawieniem będę obserwował sytuację wokół tej książki. Widać, że machina ruszyła – stwierdził dziennikarz śledczy.

– Ta książka ma być pokazaniem prawdy. To co robią z nami, szeroko rozumiani żydzi – przede wszystkim przedsiębiorstwo holokaust – to jest po prostu łgarstwo. Ta książka to pokazuje, odkłamuje ona mit o holokauście – powiedział Sumliński.

W książce pokazane są także między innymi zapiski świadczące o zadowoleniu Żydów z gett stworzonych podczas II wojny światowej na terenie m.in. Polski przez Niemców.

za: medianarodowe.com

REKLAMA/Advertisement