REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Na Zachodzie tworzy się nowa “orientacja seksualna”. Mężczyżni przebierają się za lateksowe lalki [WIDEO]

1314

Jak usiłują nas przekonać co bardziej światli przedstawiciele tzw. LGBT(itd.), samych płci naliczyli już kilkadziesiąt. W Niemczech w sierpniu rząd zatwierdził projekt ustawy zezwalającej na trzecią opcję płci w aktach urodzenia dla dzieci, które nie są „wyraźnie męskie lub żeńskie”. Z naszymi dwoma jesteśmy kompletnym Ciemnogrodem.

A tymczasem portal Vice.com informuje nas o kolejnym, “postępowym” ruchu który co prawda miał się narodzić już w latach 80-tych XX w. ale dopiero teraz zaczyna święcić triumfy na Zachodzie. Są już tam podobno tysiące “heteroseksualnych” (jak twierdzi w/w portal) mężczyzn, którzy spełniają się życiowo dopiero wtedy, gdy przebierają się za lateksowe lalki kobiece.

Aby to zrobić, mężczyźni zakładają kompletne silikonowe kombinezony, protezy piersiowe, maski i wyszukane kostiumy, aby odtworzyć kobiecą formę. Społeczność jest aktywna w Internecie i spotyka się na specjalnych forach , aby pokazać swoje przemiany, tym bardziej że wielu odczuwa potrzebę ukrywania przyzwyczajenia przed rodziną i przyjaciółmi.

Reklama / Advertisement

za: vice.com

W ostatnich miesiącach media informują o kolejnych (pierwszy w Barcelonie) w Europie Zachodniej swoistych domach publicznych, w których żywe prostytutki zastąpiły właśnie lalki. Czy są one sztuczne czy są to owi “heteroseksualni mężczyźni” nie wiemy i wolelibyśmy nie wiedzieć.

Reklama / Advertisement