REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Wysiedlenia przeciwników imigracji i zakaz Świąt Bożego Narodzenia?! Tego chcą Zieloni w Szwecji.

1008

Zieloni z miasta Eslöv w Szwecji chcą, aby Rada Miasta podjęła decyzję o wysiedleniu mieszkańców, którzy sprzeciwiają się sprowadzaniu imigrantów. Skrajnym lewakom marzy się również wprowadzenie zakazu obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w szkołach.

Lider lokalnych Zielonych Lars Ahlfors stwierdził, że przesiedlenia byłyby najlepszą metodą rozwiązywania konfliktów między Szwedami, a gośćmi przybyłymi do skandynawskiego kraju. Jest to również odpowiedź na propozycję Szwedzkich Demokratów, którzy chcą namawiać imigrantów do powrotu do krajów pochodzenia. Przedstawiciele tego ugrupowania domagają się również zakazu świętowania Bożego Narodzenia w szkołach. Ich zdaniem, placówki naukowe powinny być “ateistyczne” i dotyczyłoby to również braku wolnych w dni w czasie Świąt.

– Są kontrowersje dotyczące tego, czy muzułmanie powinni mieć wolne w czasie swoich świąt, a Żydzi w czasie obchodzenia Chanuka – stwierdził Ahlfors. – Gdyby szkoły były całkowicie ateistyczne problem przestałby istnieć , bo dla wszystkich byłoby tak samo – dodał.

Reklama / Advertisement

Te, skrajnie lewackie i radykalne postulaty spotkały się ze sprzeciwem innych przedstawicieli lewicy, jak na przykład Socjaldemokratów. Wydali oni oświadczenie, w którym zarzucają swoim lewicowym kolegom … totalitarne ciągoty: ”To było totalitarna, antydemokratyczna propozycja, wymierzona przeciwko obywatelom”.

Tak absurdalne i idiotyczne wręcz pomysły nie są wśród szwedzkiej lewicy wyjątkiem. Inni przedstawiciele tej strony sceny politycznej chcą na przykład sprowadzić do Szwecji tych, którzy wyjechali na Bliski Wschód walczyć po stronie Państwa Islamskiego. Chcieliby fundować wojującym islamistom kursy prawa jazdy i pomagać w spłacie kredytów. Z kolei szwedzkie feministki chcą, aby władze zrezygnowały z deportacji 9 tysięcy imigrantów, którzy podawali się za nieletnich, a w rzeczywistości byli dorosłymi ludźmi.

W Szwecji cały czas trwa polityczny kryzys; od wyborów upłynęło 3 miesiące, ale do tej pory nie udało się wyłonić rządu. Ostatnie wygrali Socjaldemokraci, ale osiągnęli najgorszy wynik od stu lat i nie są w stanie zbudować koalicji. W takim wypadku całkiem prawdopodobne jest rozpisanie nowych wyborów.

Reklama / Advertisement

za: nczas.com

 

Prof. Piotrowski: Kto rządzi Polską? Jakie były prawdziwe przyczyny wymiany Szydło na Morawieckiego? [WIDEO]

Reklama / Advertisement