REKLAMA/Advertisement

Wybory Mr Gay – drag queen poderżnął gardło kukle wyobrażającej abp Jędraszewskiego

3836

Jak informuje poznański oddział TVP, w sobotę w tamtejszym klubie Punto odbyły się wybory Mister Gay 2019. Jedną z “atrakcji” tej homoseksualnej imprezy był występ drag queen. Transseksualista przedstawiajacy się jako “Drag Queen Mariolkaa Rebell” pokazał na scenie, jak podrzyna gardło kukle z przytwierdzonym zdjęciem abpa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego.

– Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział arcybiskup w 75. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, czym rozwścieczył lewicę.

REKLAMA/Advertisement

Na koszulce transseksualisty widać czerwone plamy imitujące krew. Dopiero gdy TVP nagłośniła sprawę organizatorzy wyborów Mr Gay odnieśli się do sprawy.

– W imieniu swoim chcemy przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się urażone występem jednej z Drag Queen podczas naszego wydarzenia. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż nie zostaliśmy wcześniej poinformowani o szczegółach występu. Nie akceptujemy tego typu występów – napisali.

REKLAMA/Advertisement

Mimo to na stronie klubu nadal widać zapowiedzi imprezy karaoke w najbliższy weekend, którego gwiazdą ma być “Drag Queen Mariolkaa Rebell”.

REKLAMA/Advertisement

Foto: FB/@mariolkaa.rebell.1

za: poznan.tvp.pl

REKLAMA/Advertisement