Wójkiewicz: Zło „Dobrej Zmiany” – ONR żąda od PiS wyjaśnień!

Minęły już ponad dwa lata od czasu kiedy PiS wygrał wybory i sprawuje władzę w naszym kraju. To, że Prawo i Sprawiedliwość kreowało się na przeciwwagę dla poprzedniej partii rządzącej wcale nie oznacza, że nie popełnia błędów. W związku z tym na ulice wychodzi Brygada Wielkopolska ONR z ulotkami, które niejednemu otworzą oczy.

Projekty typu 500 plus i Mieszkanie plus wcale nie uczyniły z polityków PiS ludzi szlachetnych i uczciwych tym bardziej że w powyższych projektach znalazły się kruczki prawne, a powodami do narzekania wcale nie są domniemane łamanie konstytucji czy rzekome wprowadzanie dyktatury.

REKLAMA/Advertisement

Wielkopolscy ONR- owcy przypominają o szczegółach ważnych, lecz mało dostrzegalnych prawdopodobnie przez zasłonę dymną w postaci kościoła katolickiego, patriotyzmu i hołdowania Żołnierzom Wyklętym. Poniżej przedstawiamy w punktach kilka niewybaczalnych błędów, jakie popełniła ówczesna władza:

1. Dobre, bo Polskie, ale żydowskie jeszcze lepsze!
Aż 100mln złotych przekazano na renowację pomników żydowskich, za które powinien płacić właściwie Izrael, tymczasem polskimi zabytkami zajmuje się czas powodując rozsypywanie się tych obiektów i porastanie je mchem.

REKLAMA/Advertisement

2. Liczą się Amerykanie.
Służalstwo wobec jankesów jest tu wyraźnie widoczne. Zgadzanie się na każde dyktando zza oceanu, jak i stacjonowanie wojsk amerykańskich w naszym kraju – wojsko mocarstwa, które atakuje każdy kraj na świecie pod byle pretekstem mając w tym jedynie swój interes.

3. Brak kompetencji w polityce zagranicznej.
Chodzi nie tylko o brak skuteczności w walce o rzetelność historyczną na świecie tj. pochodzenie obozów zagłady. Dzięki heroicznej walce o demokrację na Białorusi prawdopodobnie przez politykę antyrosyjską ze szturchaniem rosyjskich sojuszników ucierpiała na tym polska mniejszość. Rząd Białorusi w odwecie na Polską politykę zagraniczną podjął się represji naszych kresowych rodaków.

4. Lepiej pomóc Ukrainie niż nam.
Polska zdaniem niektórych nie ma być dla Polaków tylko dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy masowo przyjeżdżają korzystać z naszych standardów życia i zajmować stanowiska, na które niejeden Polak chętnie by poszedł, żeby utrzymać rodzinę albo spłacić kredyt, ponadto 100mln € przekazano na budowę dróg na Kijowszczyźnie dzięki PiS.

5. Rządy jak za PO.
Najważniejszy wątek obnażający hipokryzję PiS-u, który wielokrotnie krytykował poprzednią partię rządzącą za kłamstwa i nepotyzm samemu dopuszczając się tych grzechów. Również mamy do czynienia z defraudacją funduszy publicznych („Zaginięcie” kilku milionów złotych ze SKOK-ów) oraz z obsadzaniem stanowisk w spółkach skarbu państwa. Dochodzi o tego również kłamanie o obniżeniu podatku – głównie mowa o cenach paliwa.

6. I wiele innych!
Czyli sfinansowanie fabryki Mercedesa w Jaworznie kosztem 18,7mln € oraz zwolnienie spółki z podatku CIT do 2026 roku, dla polskich przedsiębiorców została figa. Na dodatek sprowadzono TVP do roli najbardziej topornej tuby propagandowej w Europie i nieudolność ws. katastrofy smoleńskiej, kompromitacja San Escobarem. Pewnie dzięki konsultacji ustaw z Izraelem osoby z zaburzeniem orientacji płciowej (transseksualiści) mogą służyć we wojsku.

REKLAMA/Advertisement

Co się stało z tą partią? Po szeregach kompromitacji poprzedniej władzy Polacy zaufali największemu opozycjoniście i gierojowi walki o sprawiedliwość. Działacze ONR nie będąc zaślepieni propagandą, wciąż skutecznie patrzą się na ręce władzy niezależnie od tego, jaka partia rządzi ponieważ dobro narodu jest w naszym wspólnym interesie.

Mateusz Wójkiewicz

za: kierunki.info.pl

REKLAMA/Advertisement