Wojewoda lubelski nagradza za walkę z homoideologią: “Jeśli szatan chce uderzyć w tę wspólnotę – uderza w rodzinę”

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek nagrodził samorządowców, którzy walczą ofensywą ideologii gender, LGBT i agresywną promocją homoseksualizmu. Sam wiele razy sprzeciwiał się tym praktykom, a marsze skrajnie lewicowych środowisk nazwał „promocją zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Czarnek nagrodził przedstawicieli samorządów, którzy walczą z promowaniem LGBT i homoseksualizmu. Podkreślił on, że ideologia ta jest uderzeniem w rodzinę.

REKLAMA/Advertisement

– Troska o rodzinę jest troską podstawową i absolutnie elementarną. I wszystko, co widzimy, co się dzieje na naszych oczach, to wielkie, totalne uderzenie w jedność wspólnoty narodu polskiego. Jeśli szatan chce uderzyć w tę wspólnotę – uderza w rodzinę. Jeśli zniszczy rodzinę, zniszczy naród – zaznaczył.

– Łażą po ulicach i krzyczą „konstytucja, konstytucja” nie widząc co jest w niej napisane i nie widząc, że tej konstytucji nie przestrzegało się od 1997 roku. Przez wiele lat nie dbało się o podstawową komórkę narodu, jaką jest rodzina – mówił, odnosząc się do faktu, że żądania środowisk LGBT są niekonstytucyjne. Przemysław Czarnek odniósł się też do filmu braci Sekielskich, który mówi o wykorzystywaniu dzieci przez duchownych.

REKLAMA/Advertisement

Zaznaczył on, że że nie ma „bardziej ohydnej zbrodni przeciwko dziecku, jak zbrodnia pedofilii”, ale dodał, że jednym z najważniejszych powodów takich zachowań jest homoseksualizm:

– Jeżeli chcemy realnie działać w obronie rodziny i dziecka, to rozmawiajmy rzetelnie o tej zbrodni. Rzetelnie to jest wówczas, kiedy powiemy, jaka jest rola homoseksualizmu w tej zbrodni i dlaczego homoseksualizm jest główną przyczyną pedofilii w Kościele – mówił.

REKLAMA/Advertisement

Nagrodzeni zostali przedstawiciele powiatu ryckiego, gminy Melgiew, sejmikuj województwa lubelskiego, powiatu świdnickiego, a także miasta Świdnik.

za: nczas.com

 

WAŻNE! Jeśli obchodzi Cię sprawa ustawy 447, posłuchaj apelu szefa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości [WIDEO]