REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Wojciech Cejrowski o Marszu Niepodległości: Idę na oryginalny, oddolny Marsz Narodu

1421

Po tym jak prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu Niepodległości, a władze z prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Mateuszem Morawieckim chcą organizować państwowe wydarzenie w mediach trwa nieustanna wrzawa i lawina komentarzy ws. tej decyzji.

Swój głos zabrał również Wojciech Cejrowski – najsłynniejszy polski podróżnik, znany z bezkompromisowego patriotyzmu i katolickiej ortodoksji. W swoim wpisie na Twitterze skrytykował upaństwowienie Marszu i oświadczył, że wybiera się na ten “oryginalny”.

Wczoraj prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w skandalicznej decyzji zakazała Marszu Niepodległości. Następnie rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski powiedział, że tą samą trasą ma odbyć się marsz państwowy z patronatem prezydenta i premiera.

ParkerShop.pl: Zestawy Parker Urban już od 199 zł

Z kolei Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, ogłosił dzisiaj, że Marsz  w “niezależnie w jakiej formule prawnej” będzie miał miejsce 11 listopada i o godz. 14.00 ruszy z ronda im. Romana Dmowskiego.

za: DoRzeczy.pl

Reklama / Advertisement