Włochy: Mistrzyni świata w Muay Thai napadnięta przez kilkunastu afrykańskich imigrantów [WIDEO]

Jak podaje wydawany w Bolonii dziennik “Il Resto del Carlino”, w nocy z piątku na sobotę w niewielkim miasteczku Carpi w regionie Emilia-Romania, w prowincji Modena doszło do napadu ze strony gangu złożonego z kilkunastu imigrantów z północnej Afryki. Ich celem stała się para narzeczonych, przechadzająca się po centrum.

Bandyci zażądali od Włochów pieniędzy i telefonów komórkowych, a ponieważ ci odmówili – ufni w swoją przygniatającą przewagę imigranci posunęli się do agresji fizycznej. Mężczyzna bronił się dzielnie, ale to kobieta stała się bohaterką tego starcia. Nic dziwnego, gdyż to Rossella Setti – mistrzyni świata w Muay Thai czyli boksie tajskim, sporcie walki kładącym nacisk na walkę z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami.

REKLAMA/Advertisement

REKLAMA/Advertisement

Zawodniczka skutecznie odpierała ataki do momentu, gdy świadek ataku wezwał karabinierów. Na dźwięk syren przestępcy uciekli. Rossella, mimo że została zraniona w głowę butelką, zdołała wstać z ziemi i zatrzymać jednego z napastników do przybycia funkcjonariuszy. Na posterunku ustalono, że zatrzymany jest notowanym już wcześniej 20-letnim Tunezyjczykiem.

Co ciekawe, bokserka miała już do czynienia z podobnym napadem w sierpniu ub.r. Młody Senegalczyk usiłował ją zgwałcić i okraść.

Jeden ze sportowych pojedynków Setti można obejrzeć poniżej:

za: ilrestodelcarlino.it

Udziel wsparcia dwóm dzielnym pielgrzymom