REKLAMA

Reklama

“Wirtualna Polska”: Księża podczas kolędy molestują, piją, ateistom zwierzają się z problemów z własną wiarą

502

Uważajcie, kolęda to zło! Księża w jej trakcie molestują studentki, chleją, ateistom zwierzają się z problemów z własną wiarą, a Polacy kolędy nienawidzą, bo to zło – ale przyjmują, a potem opowiadają o wszystkim “dziennikarce”. Wirtualna Polska pięknie rywalizuje z “Wyborczą” oraz “Nie” w walce z Kościołem.

Z artykułu dowiedzieć się można, że księża chodzą po kolędzie po to żeby pić śliwowicę albo podrywać kobiety.

– Pamiętam jak ksiądz zapukał do drzwi, otworzyłam i od razu powiedziałam, że nie jestem wierząca, więc po kolędzie go nie przyjmę, ale akurat wstawiam wodę na herbatę, więc mogę przyjąć go “po świecku” i po prostu zwyczajnie porozmawiać – mówi “Wirtualnej Polsce” jedna z rozmówczyń. – Ksiądz wszedł, po czym po chwili rozmowy zaproponował, żeby się zaprzyjaźnili jak kobieta i mężczyzna. Zapytałam księdza co ma na myśli, więc odparował, że przecież sama zaproponowałam mu świecką wizytę, po czym zaczął dotykać mnie po nodze. Natychmiast powiedziałam, że ta wizyta to pomyłka i wyprosiłam go z domu.

Reklama

Reklama

Inna wspomina, że jako dziecko nie przekazało księdzu pieniędzy na ofiarę. Dali je jej rodzice, którzy nie mogli być w tym czasie w domu.

– Jako dzieciaki nie otworzyliśmy księdzu drzwi, a kasą z koperty podzieliliśmy się z bratem – czytamy. – Rodzice do dziś o tym nie wiedzą, a relacja ze spotkania z księdzem, którą od nas usłyszeli, była w stu procentach przez nas wymyślona.

Nie brak też informacji o udawaniu, że nikogo nie ma w domu i kolejnych przypadkach wyrzucania kapłana z domu.

za: wiadomosci.wp.pl

REKLAMA