Wielka manifestacja #STOP447 przeciw żydowskim roszczeniom! Jest już dokładna data [WIDEO]

11 maja w Warszawie odbędzie się duża, ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi, które dzięki ustawie Just 447 popiera amerykański Departament Stanu. Dzisiaj, w czasie konferencji prasowej Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiedział kolejne działania w ramach kampanii #NieDlaRoszczeń.

– Nie możemy się zgodzić na to żeby Polska płaciła organizacjom diaspory żydowskiej za tzw. mienie bezspadkowe. Przejdziemy głównymi ulicami stolicy, liczymy na wysoką frekwencję – mówił Bąkiewicz. Data protestu nie jest przypadkowa; to właśnie 11 maja ubiegłego roku prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał ACT JUST 447.

REKLAMA/Advertisement

– Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim – zaznacza Tomasz Kalinowski. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od końca lutego prowadzi ogólnopolską kampanię #NieDlaRoszczeń. Prowadzone są działania informacyjne nt. zagrożeń związanych z zakusami środowisk żydowskich oraz zbierane są podpisy z listem do Donalda Trumpa, w którym Polacy domagają się uchylenia ustawy 447.

REKLAMA/Advertisement

za: medianarodowe.com, youtube.com