Wielka Brytania: Odurzył i zgwałcił dziesiątki mężczyzn. Podwójne dożywocie dla geja z muzułmańskiej Indonezji

Doktorant z muzułmańskiej Indonezji został przez sąd w Manchesterze skazany za 159 przestępstw seksualnych, w tym 136 gwałtów. Brytyjski sędzia ogłaszając wyrok, stwierdził że “nigdy nie będzie go można bezpiecznie zwolnić”.

Reynhard Sinaga został uznany za winnego zwabienia 48 mężczyzn (w większości heteroseksualnych) z okolic nocnych klubów Manchesteru do swojego mieszkania, gdzie odurzał ich tzw. pigułką gwałtu i gwałcił. Dodatkowo nagrywał to.

Prokuratura Koronna (CPS) oświadczyła, że Sinaga był “największym masowym gwałcicielem w brytyjskiej historii prawa” a możliwe że na świecie. Sąd w poniedziałek skazał go na kolejną karę dożywotniego więzienia bez możliwości warunkowego zwolnienia przed upływem 30 lat.

Indonezyjczyk został schwytany w czerwcu 2017 r., gdy jeden z mężczyzn, którego odurzył, odzyskał świadomość w trakcie gwałtu i zdołał uciec i wezwać policję. Materiał dowodowy okazał się tak duży (m.in. 250 płyt DVD lub 300 tys. zdjęć), że podzielono na cztery odrębne procesy. Dwa już wcześniej się zakończyły i przybysz z Indonezji został już skazany na dożywotnie więzienie bez możliwości warunkowego wyjścia z więzienia przed upływem 20 lat.

Detektywi twierdzą, że nie byli w stanie zidentyfikować kolejnych 70 ofiar, a teraz apelują do każdego, kto uważa że mógł ??być ofiarą przemocy Sinagi.

REKLAMA/Advertisement