REKLAMA

REKLAMA

Wasiukiewicz: Parada Równości apeluje o rozprawienie się z homo-, bi-, trans- i heterofobią

322

Na końcu tego wpisu jeden z postulatów Parady Równości. Inne punkty są w sumie równie ciekawe, bo okazuje się, że równość polega na tym, że są jakieś grupy społeczne, które mają być w myśl owej “równości” obdarzone dodatkowymi,szczególnymi prawami. Czyli wedle zasady, że “są równi i równiejsi wobec prawa”.

Ale ten jeden punkt i to słownictwo zapowiadają, że REWOLUCJA JEŃCÓW NIE BIERZE!. A we własnych szeregach musi być zachowana szczególna czujność rewolucyjna na każdy przejaw zachowania kontrrewolucyjnego. Jak we własnych szeregach rewolucjoniści ROZPRAWIAJĄ SIĘ z innymi rewolucjonistami, którzy nie idą równo “lewa, lewa, lewa”, to znamy już z historii. Parada Równości, która maszeruje również “lewa, lewa, lewa” dotrzymując kroku światowej rewolucji, raczej skorzysta z tych samych narzędzi co ich poprzednicy, kiedy dojdzie już do “rozprawienia się wewnątrz środowiska”.

11. Różni – równi wobec siebie
Apelujemy do wewnątrz środowiska LGBTQ o rozprawienie się z wewnętrzną homo-, bi-, trans- i heterofobią.

REKLAMA

Jerzy Wasiukiewicz – rysownik satyryczny, dziennikarz, publicysta. Członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Współzałożyciel i redaktor Dziennika Narodowego.  Jerzy Wasiukiewicz na Facebooku