Wasiukiewicz: Czy drugi “monitor” dołączy do kolegi w więzieniu?

Jeden “monitor” z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych już został prawomocnie skazany na 2 lata. Czy drugi “monitor” dołączy do kolegi?
(tutaj więcej na ten temat: Rafał G. z OMZRiK na 2 lata za kratki. Wyrok jest prawomocny!)

Smutne jest życie lewaka. I piszę to całkiem poważnie. Miałem okazję osobiście zetknąć się z obydwoma “monitorami”, czyli Rafałem G. i Konradem D., w sądzie, kiedy to obaj zeznawali w sprawie wytoczonej Dziennikowi Narodowemu przez Rafała G. Widok dwóch dorosłych i wydawało by się w związku z tym poważnych mężczyzn, którzy zmyślają przed sądem, konfabulują, po to, żeby przekonać sąd do swoich “racji”, wyglądał smutno. To najbardziej mi się rzuciło w oczy, że obaj goście zachowywali się jak cwaniaczki z bazaru którzy chcą wcisnąć człowiekowi wybrakowany towar i cieszą się, że frajer dał się nabrać.

REKLAMA/Advertisement

Szczyty jednak żenady obaj zaliczyli, kiedy Tomasz Kalinowski i Robert Bąkiewicz w trybie wyborczym wytoczyli im procesy podczas których Rafał G. i Konrad D. zeznawali, że nie mają nic wspólnego ze stroną facebookową Ośrodka, który prowadzą i nie wiedzą kto ją prowadzi (więcej m.in. tutaj: Tchórze z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych odcinają się od… swojej strony na Facebooku).

Na Dzienniku Narodowym od dawna zwracamy uwagę, że to co dzieje się na stronie internetowej Ośrodka (pomówienia, oskarżenia, publikacja wizerunków i danych osób prywatnych) to uporczywe łamanie prawa. Nie dziwi więc, że nie tylko Rafał G., ale również i Konrad D. ma problemy z wymiarem sprawiedliwości (ten drugi póki co jedynie zarzuty prokuratorskie), skoro obaj mają takie “poszanowanie” prawa.

REKLAMA/Advertisement

Wracając jednak do tego, że to jest zwyczajnie smutne… Życie lewaka, który kieruje się zasadami jedynie takimi, które sobie sam w głowie wykreuje, wygląda tak jak wygląda. Zbudowane jest na kłamstwie, oszustwie… Cala historia XX wieku najlepiej pokazuje na jakich fundamentach etycznych i moralnych światowe lewactwo budowało dobrobyt i pokój na świecie.

W przypadku Rafała G. umyka mediom i komentatorom, że na ławie oskarżonych wraz Rafałem G. zasiadła jego małżonka, która usłyszała kilka lat temu wyrok 2 lat (w zawiasach). Czyli Rafał G. wciągnął w cały proceder również swoją małżonkę. Ale nie to jest nawet najsmutniejsze. Bardziej smutne jest to, że G. już nie jest ze swoją małżonką, ma nową, młodszą “działaczkę” z którą ma już nawet dziecko. Nowa lepsza kobieta, godna takiego prawdziwego “antyrasisty” jak G.? Oczywiście nowa lepsza, jest sporo młodsza od małżonki G.

REKLAMA/Advertisement

Facet chce budować lepszy świat wokół nas, porządkować ten świat, ale własnego życia nie potrafi uporządkować, sprawić, żeby było stabilne, żeby jego bliscy mieli poczucie bezpieczeństwa itd. itp.
G. porządkuje więc ten świat tak jak swoje życie… I nie widzi chyba nawet ile krzywdy wyrządza nie tylko jakimś “ksenofobom”, “rasistom”, swojej rodzinie, bliskim, ale również… sobie.

I nie rozumie, że świat który chce budować, a który świadomie przecież buduje na kłamstwie, oszustwie, zdradzie, nie będzie lepszym światem…

Jerzy Wasiukiewicz – rysownik satyryczny, dziennikarz, publicysta. Członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Współzałożyciel i redaktor Dziennika Narodowego.  Jerzy Wasiukiewicz na Facebooku