REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Na warszawskiej Paradzie Równości 2019 będzie specjalna strefa dla dzieci!

986

Organizatorzy warszawskiej Parady Równości podali, iż tym roku 8 czerwca przejdą ulicami Warszawy, by szerzyć idee wolności, równości i tolerancji.

Na swojej stronie zachęcają do promowania (a jednocześnie finansowania) tej imprezy LGBT poprzez zakup na portalu Allegro “skarpet równości” (poniżej skan ze strony www.paradarownosci.eu).

Reklama / Advertisement

Prawdziwie niepokojąco brzmi jednak zapowiedź opublikowana na portalu queer.pl, która zapowiada utworzenie specjalnej strefy dla dzieci.

– To odpowiedź na prośby wielu rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom o co walczymy – tłumaczy Julia Maciocha, prezes Fundacji Wolontariat Równości, która koordynuje wszystkie działania związane z organizacją Parady Równości.

W wywiadzie dla magazynu “Vogue” Maciocha o swoim zespole z dumą przyznawała, iż “to najmłodsza ekipa na świecie, która organizuje paradę. Tylko dwie osoby są starsze ode mnie, reszta to nastolatki. Nikt nie ma tak kreatywnych pomysłów jak młodzi ludzie.

Reklama / Advertisement

– To jest oczywiście ewidentne zgorszenie publiczne. Mamy tu do czynienia również z mechanizmem oswajania z pewnymi niebezpiecznymi treściami, co jest działaniem ruchu politycznego LGBT od lat. W tej chwili widzimy nawet próby wciągania w ideologię dzieci, co jest tym bardziej bulwersujące i niedopuszczalne – powiedział w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej.

za: naszdziennik.pl

 

Lublin: Na uczestników Marszu Równości poleciały race. Kontrmanifestanci krzyczą: “Zakaz pedałowania” [WIDEO]

Reklama / Advertisement