REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Na warszawskiej Paradzie Równości 2019 będzie specjalna strefa dla dzieci!

674

Organizatorzy warszawskiej Parady Równości podali, iż tym roku 8 czerwca przejdą ulicami Warszawy, by szerzyć idee wolności, równości i tolerancji.

Na swojej stronie zachęcają do promowania (a jednocześnie finansowania) tej imprezy LGBT poprzez zakup na portalu Allegro “skarpet równości” (poniżej skan ze strony www.paradarownosci.eu).

Reklama / Advertisement

Prawdziwie niepokojąco brzmi jednak zapowiedź opublikowana na portalu queer.pl, która zapowiada utworzenie specjalnej strefy dla dzieci.

– To odpowiedź na prośby wielu rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom o co walczymy – tłumaczy Julia Maciocha, prezes Fundacji Wolontariat Równości, która koordynuje wszystkie działania związane z organizacją Parady Równości.

W wywiadzie dla magazynu “Vogue” Maciocha o swoim zespole z dumą przyznawała, iż “to najmłodsza ekipa na świecie, która organizuje paradę. Tylko dwie osoby są starsze ode mnie, reszta to nastolatki. Nikt nie ma tak kreatywnych pomysłów jak młodzi ludzie.

– To jest oczywiście ewidentne zgorszenie publiczne. Mamy tu do czynienia również z mechanizmem oswajania z pewnymi niebezpiecznymi treściami, co jest działaniem ruchu politycznego LGBT od lat. W tej chwili widzimy nawet próby wciągania w ideologię dzieci, co jest tym bardziej bulwersujące i niedopuszczalne – powiedział w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej.

Reklama / Advertisement

za: naszdziennik.pl

 

Lublin: Na uczestników Marszu Równości poleciały race. Kontrmanifestanci krzyczą: “Zakaz pedałowania” [WIDEO]

Reklama / Advertisement