Warszawa: Muzułmanin groził w restauracji polskiej parze i rzucił nożem. “Zabiję Ciebie i ją, wy polskie k…y!”

Portal warszawawpigulce.pl informuje o incydencie, jaki miał miejsce w jednej ze stołecznych restauracji. Mieszkanka Warszawy udała się do niej razem z partnerem na kolację.

Niestety nie dane im było rozkoszować się romantycznym wieczorem, a to z powodu siedzącej obok pary (z dzieckiem): Polki i śniadoskórego obywatela coraz bardziej muzułmańskiej pod rządami Erdogana Turcji, który był cały czas niezwykle hałaśliwy. Przede wszystkim bardzo głośno rozmawiał przez telefon.

REKLAMA/Advertisement

– Będąc na kolacji, w popularnej restauracji siedziała obok mnie i mojego partnera para, która od początku irytowała mnie swoim zachowaniem. Ona Polka, on obcokrajowiec o ciemnej karnacji i dziecko – opisuje sytuację kobieta, która napisała do portalu warszawawpigulce.pl – Zadzwonił do swojej rodziny i bulgotał na całą restaurację ‚pierdolety’, których nikt nie chciał słuchać. Siedzący obok mnie partner zwrócił delikatnie uwagę, aby Pan mówił ciszej, bo cyt.: ‚moja dziewczyna nie może zjeść w spokoju’. No i się zaczęło.

A zaczęła się po prostu niczym nieskrępowana agresja.

REKLAMA/Advertisement

– Pan gość w nie swoim kraju wstał i na cały głos: “Ta dziw..?! Co, Cię pocałowała przy wszystkich?! Alfonsie pierd…! Ta dziwka, co chodzi prawie naga?!’ (miałam rajstopy i sukienkę przed kolano) ‚Zobaczysz! Zabije Ciebie i ją wy polskie kur…!’ Pan oprócz tego rzucił nożem”.

Zszokowana Polka konkluduje:

REKLAMA/Advertisement

– Takie zachowanie jest niedopuszczalne, abyśmy my Polacy czuli się zastraszeni i nieswojo u siebie w kraju! Aby byle kto, jakiś dziki człowiek, wyzywał nasze kobiety od dziwek, bo okazują czułość swojemu partnerowi.

Jak zapewniła napastowana Polka, sprawa zostanie zgłoszona na policję.

za: warszawawpigulce.pl