Warszawa: Morderstwo na plebanii; wcześniej nożownik zadźgał przechodnia.

Zmarł mężczyzna zaatakowany na plebanii na stołecznym Muranowie. Ofiara była ojcem jednego z kapłanów Archidiecezji Warszawskiej. Dzisiaj wieczorem na warszawskim Mokotowie doszło też do ataku nożownika w wyniku którego zamordowany został właściciel warzywniaka.

Do ataku doszło na plebanii, gdzie napastnik zaatakował ofiarę opuszczającą właśnie budynek. Na pomoc ruszył jeden z księży, który też został zaatakowany. Poszkodowanego przewieziono do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Rzecznik Archidiecezji Warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński poinformował, że tragicznie zmarły był ojcem jednego z księży:

REKLAMA/Advertisement

– Polećmy Bogu zmarłego w wyniku dzisiejszej napaści w przedsionku domu parafialnego przy kościele św. Augustyna w Warszawie – czytamy.

W szpitalu znalazł się także morderca, który w czasie obezwładnienia przez policjantów stracił przytomność. Również dzisiaj doszło do brutalnego zabójstwa na warszawskim Mokotowie. Tam, w okolicach ul. Sobieskiego zamordowany został, kilkakrotnie pchnięty nożem właściciel warzywniaka. Policja wyklucza związek między oboma tragicznymi wydarzeniami.

za: niezalezna.pl