Wałęsa chce odbić zatrzymanego Frasyniuka? Apeluje do zwolenników o “zdecydowany opór” [WIDEO]

– Władku trzymaj się jestem z Tobą. Spróbuję przyjść po Ciebie, jeśli to się będzie przedłużało. Apeluję jednocześnie do wszystkich naszych zwolenników o zdecydowany opór – pisze dzisiaj na Facebooku, komentując doprowadzenie siłą przez policję do prokuratury Władysława Frasyniuka.

– Musimy znaleźć pałę na tego karakana. Niszczą nasz dorobek z takim trudem osiągnięty. Dzielą i kłócą Naród. Patriotyczne siły Narodu nie mamy wyboru. Czym szybciej tych ludzi odsuniemy tym mniejsze straty poniesiemy. Ostrzegałem od zawsze mówiąc. Kaczyńscy to nieszczęście gdziekolwiek się pojawią. Nie mogą nigdy być nad mogą być tylko pod tak mówiłem w tedy – kontynuuje były prezydent.

REKLAMA/Advertisement

Funkcjonariusze policji dzisiaj o godz. 06.05 wkroczyli do domu Władysława Frasyniuka i skutego w kajdanki wyprowadzili z domu. Jego żona twierdzi, że nie poinformowano jej gdzie zostanie przewieziony. Prokuratura Okręgowa w Warszawie od dłuższego czasu chciała przesłuchać Frasyniuka w związku z incydentem, do którego doszło podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej 10 czerwca 2017 r. Jest on podejrzany o naruszenie nietykalności policjanta podczas kontrmanifestacji w Warszawie. Zignorował jednak wezwanie na prokuraturę i nie stawił się na przesłuchanie.

Wałęsa prawie jak Stonoga?